VIII edycja konkursu wiedzy - szansa na indeks!

Weź udział w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości.

• Sprawdzimy Twoją wiedzę oraz kreatywność.
  • Zyskasz umiejętności poszukiwania wiedzy i odpowiedzi na praktyczne pytania, nawiążesz cenne kontakty.
  • Najlepsi otrzymają wstęp na studia.

W 2024 roku odbywa się ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości, organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Celem konkursu jest zainteresowanie uczestników szkół średnich poszerzaniem wiedzy ekonomicznej, rozwijaniem przedsiębiorczości i podjęciem studiów menedżerskich na uczelni technicznej.

Temat prac konkursowych

Przeprowadzenie badań na temat:
Wykorzystanie sztucznej inteligencji w szkole i na studiach. Szansa, nowe możliwości, a może zagrożenia?

Zakres badań obejmuje:

• Sformułowanie szczegółowych celów badania
  • Wybór grupy badawczej
  • Opracowanie ankiety
  • Przeprowadzenie badań
  • Opracowanie wyników
  • Opracowanie wniosków z badań w formie raportu oraz prezentacja wyników

W celu wsparcia przygotowania badań ankietowych odbędą się spotkania na platformie MS Teams, podczas których pracownicy WZ udzielą wskazówek i podpowiedzi.

Do przygotowanie raportu końcowego zostanie udostępniony szablon.

Link do rejestracji