Seminarium HORYZONTY DYSCYPLIN NAUKI 18.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Mikroskopia bez znaczników” (grant ERC).

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Seminarium ma na celu przedstawienie osiągnięć zespołów reprezentujących poszczególne dyscypliny nauki w Politechnice Warszawskiej. Proponowane spotkanie w cyklu będzie dotyczyło dyscypliny Automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.

Prelegentem seminarium będzie dr hab. inż. Maciej Trusiak (Wydział Mechatroniki), koreferentem dr inż. Piotr Zdańkowski (Wydział Mechatroniki), a wydarzenie poprowadzi prof. dr hab. inż. Desiré Rasolomampionona (Wydział Elektryczny).

Seminarium online będzie się 18 kwietnia 2024 r. o godz. 16.15 na platformie TEAMS. Link do rejestracji na spotkanie znajduje się tutaj (szczegóły dołączania do spotkania można znaleźć tutaj).

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy kierować je na adres hdn.csz[at]pw.edu.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium.