Druga grupa certyfikowanych franczyzobiorców Żabka Polska

W piątek 22.03.2024 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się - już po raz drugi na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej - uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Na zdjęciu: Dziekan Wydziały Zarządzania dr hab. inż. Jarosław Domański

Recertyfikację na kolejny rok - za prowadzenie zgodnie ze zdefiniowanymi przez podmioty certyfikujące (Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz doradcę na rynku franczyzy Monika Ferreira I’GS In Good Strategy) standardami programu edukacyjno-rozwojowego dla franczyzobiorców bazującego na modelu Franczyza 2.0 - otrzymało przedsiębiorstwo Żabka Polska.

Na zdjęciu: Współtwórczyni programu dr hab. Agnieszka Skala, na drugim planie kierownik programu w Politechnice Warszawskiej dr hab. inż Eryk Głodziński, dalej Damian Rybak (dyrektor Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców Żabka Polska), Monika Ferreira (founding partner I’GS In Good Strategy), dr hab. inż. Jarosław Domański (Dziekan Wydziały Zarządzania )

Jednocześnie certyfikaty ukończenia pełnego cyklu programu przyznano 86 franczyzobiorcom. To dowód na zdobycie przez nich wartościowych, praktycznych kompetencji w zakresie przedsiębiorczości (w tym przedsiębiorczości technologicznej). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Na zdjęciu: Certyfikowani franczyzobiorcy w sali 301 Gmachu Nowego Technologicznego na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej