Modelowanie statystyczne z oprogramowaniem SAS

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej zaprasza na studia podyplomowe „Modelowanie statystyczne z oprogramowaniem SAS" prowadzone we współpracy z SAS Institute Polska

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w organizacjach wszelkich rodzajów

Ruszają zapisy na kurs prowadzony przez: Wydział Zarządzania we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk

Niezbędnik Nowego Studenta WZ

Dostałaś/eś się na Wydział Zarządzania? Gratulacje! Przed Tobą fantastyczny czas wypełniony inspirującymi zajęciami z topową kadrą akademicką. Liczba nowych spraw może Cię przytłoczyć, ale nie z naszym Niezbędnikiem! Przeczytaj i dowiedz się więcej o swoich studiach.

[Aktualizacja] Wyniki rekrutacji na studia II. stopnia i niestacjonarne I. stopnia

Przedstawiamy ostateczne wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne I. stopnia i studia II. stopnia - zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne. Rezultaty w rozwinięciu notatki.

Rekrutacja na Studia Podyplomowe i Kursy Dokształcające 2017/2018

Wydział Zarządzania zaprasza na Studia Podyplomowe i Kursy Dokształcające które pozwolą, studentom i absolwentom Uczelni Wyższych, na poszerzenie kwalifikacji zawodowych i możliwości zatrudnienia.

Znamy wyniki I tury kwalifikacji na studia stacjonarne I stopnia.

Zapraszamy do sprawdzenia list kandydatów zakwalifikowanych i złożenia wymaganych dokumentów do dnia 18 lipca.

Dokumenty będą przyjmowane w dni robocze w godzinach od 11 do 15.

Gmach Nowy Technologiczny (ul. L.Narbutta 85), pokój 3 (parter na lewo od wejścia do budynku).