Krytyczna Teoria Organizacji

Seminarium "Krytyczna Teoria Organizacji"

Podczas spotkania prof. Krzysztof Wodarski przedstawi referat pt.: "Zarządzanie projektami: modna czy skuteczna metoda realizacji przedsięwzięć?". Koreferentem będzie mgr Piotr Ogonowski, który zaprezentuje"Zarządzanie projektami: moda, poprawa skuteczności czy warunek przetrwania na rynku?"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Maja

mgr inż. Krzysztofa Maja

pt. "Model hybrydowy wspomagania decyzji dla elektrowni systemowej"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Smagowicz

mgr inż. Justyny Smagowicz

pt. " Model dojrzałości zarządzania ryzykiem w publicznym zarządzaniu kryzysowym"

Politechnika Warszawska, API i KSAP inicjują dyskusję o utrzymaniu i rozwoju infrastruktury krytycznej

5 czerwca 2019 r., w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii Politechniki Warszawskiej, odbyła się konferencja „Zarządzanie Infrastrukturą Krytyczną ZIK’2019”. To pierwsza edycja imprezy poświęconej zarządzaniu obiektami zapewniającymi bezpieczne funkcjonowanie newralgicznych dla Polski systemów.

Zaproszenie na III Kongres Informatyki Ekonomicznej

Serdecznie zapraszamy na III Kongres Informatyki Ekonomicznej w Olsztynie k. Częstochowy , 24-25 X 2019 (ulotka w załączeniu).

Program imienia Bekkera i konkurs w jego ramach

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła 16 kwietnia 2019 r. konkurs w ramach Programu imienia Bekkera umożliwiającego naukowcom i nauczycielom akademickim zatrudnionym w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych wyjazdy do renomowanych ośrodków naukowych na całym świecie (na okresy 3-24 mies.).

Zarządzanie Infrastrukturą Krytyczną ZIK’2019

5 czerwca 2019 r. Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Agencja Promocji Inwestycji oraz Krajowa Szkoła Administracji Publicznej odbyła się konferencja

Zarządzanie Infrastrukturą Krytyczną ZIK’2019 „Praktyczne aspekty zarządzania rozwojem i bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej”.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom za udział w konferencji i zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

Więcej na: ZIK 2019

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Modrzejewskiej

mgr Katarzyny Modrzejewskiej

pt. "Kultura innowacyjności Polskich Parków Technologicznych"

O wspomaganiu decyzji w Zakopanem

Wydział Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej zaprasza na drugą edycję konferencji DMMS.

Zaproszenie na Kongres "Zrównoważony rozwój"

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaprasza na II Międzynarodowy Kongres Naukowy "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – Perspektywy na przyszłość".

Konferencja DEMIST 2019

W dni 30 maja 2019 odbyła się III edycja konferencji DEMIST.

Wkrótce materiał filmowy z tego wydarzenia.

Do zobaczenia za rok.

Jak zabezpieczyć się przed naruszeniem praw autorskich?

„Naruszenie autorskich praw osobistych i majątkowych jako podstawa odmowy udzielenia praw własności przemysłowej” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP.

Profesor rozlicza się jak twórca

Ważna informacja dla wykładowców. Interpretacja Krajowej Informacji Skarbowej jest dobrą nowiną dla pracowników naukowo-dydaktycznych.

Jak stworzyć konsorcjum? Dowiedz się na szkoleniu

Centrum Obsługi Projektów PW zaprasza na szkolenie pt. "Realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych w partnerstwie (m.in. zasady zawierania umów partnerstwa/konsorcjum)".

Marcowe nowości wśród funduszy strukturalnych

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej informuje o interesujących funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

O zarządzaniu identyfikacją wizualną na GPW

Gorąco zachęcamy naszych Studentów i Pracowników do partycypacji w 12. edycji międzynarodowej konferencji „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”.

Akademia WSB, TNOiK i WZ znów łączą siły

Nowy rok to ogłoszenie nowej edycji konferencji cieszącej się dużą popularnością wśród teoretyków i praktyków zarządzania. III edycja konferencji „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” już w marcu.

Dzień IODy nadchodzi

Wkrótce poznamy pierwsze doświadczenia pełnienia funkcji Inspektora ochrony danych. Zapraszamy na już czwartą konferencję organizowaną przez nasz Wydział i Stowarzyszenie Inspektorów Danych Osobowych.

Konferencje, na które warto się wybrać

Zachęcamy do wzięcia kalendarzy w dłoń i zabukowania terminów - w tym roku czekają Nas naprawdę ciekawe konferencje.

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Piotra Krysia

mgra inż. Piotra Krysia

pt. "Metoda oceny funkcjonowania centrów logistycznych"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Jakuba Tomczaka

mgra Jakuba Tomczaka

pt. "Model współpracy uczelni publicznych z małymi i średnimi przedsiębiorstwami branży ICT Polski Wschodniej"

Seminarium Naukowe

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 15 czerwca 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Kruk

mgr Marty Kruk

pt. "Zarządzanie kosztami w zakładach ubezpieczeń w ujęciu procesowym"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Michała Wiśniewskiego

mgra inż. Michała Wiśniewskiego

pt. "Zarządzanie sytuacyjne bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej"

Semestr zimowy pełen wiedzy. Nowy cykl Seminariów

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w nowym cyklu spotkań seminaryjnych w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.