Podziękowanie za udział w Seminarium Naukowym

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Zespół Organizacyjny Seminariów Naukowych WZ PW uprzejmie dziękują wszystkim uczestnikom spotkań w ramach Seminarium Naukowego WZ PW. W semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 odbyło się trzynaście wydarzeń, w toku których gościliśmy prelegentów z różnych ośrodków naukowych z całej Polski, praktyków biznesu, jak również przedstawicieli studenckich kół naukowych.

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Krzysztofa Ejsmonta

mgra inż. Krzysztofa Ejsmonta

pt. "Metoda oceny inteligentnych technologii w ujęciu holistycznym"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Bartosza Kozickiego

mgra Bartosza Kozickiego

pt. "Metoda planowania nakładów w zakresie środków zaopatrzenia w siłach zbrojnych"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Jakuba Syty

mgra Jakuba Syty

pt. "Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w bankach wielonarodowych w Polsce"

Specjaliści z Oracle poprowadzą cykl wykładów

Wyjątkowa okazja, by posłuchać profesjonalistów, praktyków nowych technologii w IT z firmy Oracle. Specjaliści z Oracle Polska poprowadzą cykl wykładów, na których pokazana będzie luka pomiędzy biznesem a IT oraz to, jak studenci PW mogą ją wypełnić.

Zarządzanie 4.0 - prezentacje z konferencji

W dniu 10 kwietnia, 2018 w gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii (CZIITT) Politechniki Warszawskiej odbyła się Konferencja Naukowa "Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat"

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Kongres Restrukturyzacyjny" przy Europejskim Kongresie Finansowym

Ugruntowany już w praktyce, a jednak ciągle budzący kontrowersje znowelizowany wymiar Prawa Upadłościowego oraz ciągle „nowa” formuła Prawa Restrukturyzacyjnego, kładącego nacisk na różne formy dochodzenia roszczeń wierzycieli od niewypłacalnych dłużników, wymaga połączenia dwóch dziedzin naukowych: prawa i szeroko pojętej ekonomii. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej wyjątkowej konferencji naukowej.

Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

W ramach uroczystych obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Politechnice Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK) serdecznie zapraszają na: Konferencję naukową "Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Misiak

mgr inż. Anny Misiak

pt. "Determinanty implementacji systemów Business Intelligence"

Startupy w branży konopi - posłuchaj wykładu

Zapraszamy do odsłuchania wykładu Macieja Kowalskiego, prezesa HemPoland, który w ramach zajęć dr hab. M. Morawskiego, prof. UE Wroc., który w tym semestrze jest profesorem wizytującym na WZ.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Kitzman

mgr Karoliny Kitzman

pt. Model współpracy między organizacjami non-profit a przedsiębiorstwami

Seminarium "Teoria i praktyka polityki gospodarczej"

Dziekan Kolegium Gospodarki Światowej SGH prof. dr hab. Marzenna Weresa zaprasza wszystkich pracowników WZ-PW na seminarium organizowane przez KGŚ SGH w dniu 29.11.2017 r. o godz. 13:30 - 15:30 w sali 134 bud. M SGH w Warszawie (ul. Madalińskiego 6/8).

Central European - American Business Leaders scholarship

Wielka okazja dla wszystkich, którzy marzą o nauce w Stanach Zjednoczonych. W rozwinięciu notatki broszura zawierająca szczegóły stypendium.

Jedź na studia na Uniwersytecie Północnych Chin

North China University of Technology zaprasza 10 studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w wymianie bilateralnej i do ubiegania się o stypendium Chinese Government Scholarship. Studenci Wydziału Zarządzania mogą starać się o wyjazd na studia II. stopnia.

Ciekawi Cię project base learning i design thinking? Dołącz do projektu

Nie boisz się pracy w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Szukasz niestandardowych rozwiązań? W takim razie PdP jest dla Ciebie!

Konkurs na prace magisterskie o promocji i rozwoju Polski

Trwa XI edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 23 października 2017 r. Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości blisko 50.000 zł, publikacje i staże.

Konkurs Narodowego Centrum Nauki MINIATURA 1

Narodowe Centrum Nauki

Dyrektor Naukowego Centrum Nauki ogłosił konkurs MINIATURA 1 na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych. Realizującymi działanie naukowe mogą być osoby, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem. Nabór wniosków prowadzony jest w sposób ciągły w okresie od 3 kwietnia do 31 grudnia 2017 roku. Wniosek, który nie został zakwalifikowany do finansowania wyłącznie z powodu nieprawidłowości w kosztorysie lub został odrzucony na etapie oceny formalnej może zostać złożony ponownie po 30 dniach od decyzji Dyrektora NCN.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie ncn.gov.pl/ogloszenia/konkursy/miniatura1

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Lidii Sobczak

mgr Lidii Sobczak

pt. „Model sukcesu innowacji w przedsiębiorstwie sektora biopaliw

120 lat naukowego zarządzania - relacja z konferencji

W dniu 16 listopada 2016 roku odbyła się konferencja pt."120 LAT NAUKOWEGO ZARZĄDZANIA, WNIOSKI DLA GOSPODARKI I ADMINISTRACJI", której organizatorami byli Krajowa Szkoła Administracji Publicznej i Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej przy współudziale Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk oraz Rada Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów.