Decyzje stypendialne do odbioru

Wszystkie decyzje dotyczące stypendiów są już gotowe do odbioru. Wszystkie decyzje należy odebrać do 15 grudnia pomimo wypłaconych stypendiów. Osoby, które nie odbiorą decyzji będą mogły mieć wstrzymane stypendia od kolejnego miesiąca.

Zmiana godzin otwarcia Dziekanatu ds. Studenckich.

24 listopada (piątek) dziekanat będzie nieczynny – konferencja Demist’17
28 listopada (wtorek) dziekanat będzie czynny w godzinach 10.30-13.30
30 listopada (czwartek) dziekanat będzie nieczynny – szkolenie.

Od 4 grudnia na stałe będą obowiązywały nowe godziny przyjęć interesantów w poniedziałki i wtorki:
Poniedziałek 10.30 -12.30 i 15.00 -17.00
Wtorek 10.30 -12.30

W dniu 24.11.2017 r. (piątek) Dziekanat ds. Studenckich będzie nieczynny.

W tym dniu zapraszamy Państwa na konferencję DEMIST'17.

Decyzje dot. stypendiów.

Decyzje dot. stypendiów socjalnych, socjalnych zwiększonych, specjalnych oraz zapomóg za październik i listopad będą do odbioru w pokoju nr 5 od 16.11.2017 r. od godz. 12.30. Zapraszamy.

Ostateczne listy rankingowe

Ostateczne listy rankingowe wraz z kwotami do wypłaty.

Wysokości świadczeń przyznawanych z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów PW

- maksymalna wysokość stypendium socjalnego - 1050 zł

- minimalna wysokość stypendium socjalnego - 350 zł

Dofinansowanie praktyk studenckich. Podania należy składać do 20.11 br. w Dziekanacie ds. Studenckich pok. 5.

Student odbywający praktykę poza stałym miejscem zamieszkania i siedzibą Uczelni może ubiegać się o dofinansowanie poniesionych i należycie udokumentowanych kosztów zakwaterowania i dojazdów.

Inauguracja Mazowieckiej Platformy Kół Naukowych

W dniu 24 października 2017 roku rozpoczął się cykl comiesięcznych seminariów Mazowieckiej Platformy Kół Naukowych. Pomysł zgłosił Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Wstępne listy rankingowe

Błędy na listach można zgłaszać do 26.10.17 r. w pok. 5 u pani E. Korzeniowskiej lub mailowo na adres: student.wz@pw.edu.pl

Pokoje gościnne Politechniki Warszawskiej

W związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim informujemy o możliwości korzystania z noclegów w Pokojach Gościnnych Politechniki Warszawskiej.

Kurs Profilaktyczny dla studentów z programem redukcji stresu

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Zjawiskom Patologii Społecznej „Między Ludźmi” i Fundacja Polski Instytut Mindfulness „Polim” zapraszają studentów warszawskich uczelni do udziału w bezpłatnym projekcie: „Intensywny Kurs Profilaktyczny z ośmiotygodniowym programem redukcji stresu”.

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków od października 2017 (r.ak. 2017/2018). Wszyscy studenci, którzy chcą być objęci ubezpieczeniem od 1 października 2017 r. muszą opłacić składkę do 30 listopada 2017.

Wnioski o stypendia rektora, socjalne, specjalne i zapomogi będzie można składać od 2 do 16 października w pokoju nr 5

Nowe wnioski oraz regulamin będą dostępne na stronie: http://www.bss.ca.pw.edu.pl/

Wnioski o stypendia będą przyjmowane tylko na nowych drukach.

Przed złożeniem wniosku proszę zapoznać się z Regulaminem.

Ambasada Peru zaprasza na praktyki

Ambasada Peru zaprasza do odbycia bezpłatnych 2-3 miesięcznych praktyk w Sekcji Handlowej placówki od X 2017.

Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018

Wnioski o stypendium ministra należy składać do 12 września 2017 r. w pokoju nr 5.