Wyniki rekrutacji na Studia Doktoranckie WZ-PW

NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA

POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ W ROKU AKADEM. 2017/2018

Rozmowy kwalifikacyjne na Studia Doktoranckie

15 września 2017 r. o godz. 10.00 w sali 112 odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stacjonarne studia doktoranckie prowadzone na Wydziale Zarządzania.

Obecność obowiązkowa

KOMUNIKAT WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ ds. PRZYJĘĆ NA STUDIA DOKTORANCKIE

KOMUNIKAT WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ KOMUNIKAT WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ ds. PRZYJĘĆ NA STUDIA DOKTORANCKIE

Rekrutacja na Studia Doktoranckie prowadzone na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej w roku akademickim 2017/2018

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej prowadzi od roku akademickiego 2017/2018 Studia Doktoranckie (studia stopnia III) w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

II edycja Konkursu o staż - Rozwój kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają do udziału w II edycji Konkursu o Staż - Rozwój kadr sektora kosmicznego.

Kongres innoSHARE2017

Wydziałowa Rada Doktorantów Wydziału Zarządzania PW zaprasza na kongres innoSHARE2017

Wyjście do teatru

Rada Doktorantów PW serdecznie zaprasza na spektakl „Dajcie mi Tenora!” do Teatru Capitol w dniu 20.06.2017 o godzinie 19:00.

Wyjście do teatru

Rada Doktorantów PW zaprasza na spektakl „Bucharest Calling” do Teatru Współczesnego w dniu 17.05.2017 o godzinie 19:00.

Wyjście do teatru

Rada Doktorantów PW serdecznie zaprasza na musical „Mamma Mia!” do Teatru Muzycznego Roma w dniu 06.04.2017 o godzinie 19:00.

Kinotek - Maria Skłodowska-Curie

Rada Doktorantów PW serdecznie zaprasza Was, szczególnie nasze Panie - Doktorantki, na film „Maria Skłodowska-Curie” do kina Kinoteka w dniu 08.03.2017 o godzinie 20:10.