Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Współpraca

Aktualności

Twój przepis w międzynarodowej akademickiej książce kucharskiej

Partnerska uczelnia Hochschule Koblenz zaprasza do wzięcia udziału w projekcie stworzenia akademickiej książki kucharskiej. Wydawnictwo to powstanie przy okazji tygodnia międzynarodowego niemieckiej szkoły wyższej, której nota bene przedstawiciel odwiedził już WZ.

Programy Eurocash dla studentów zarządzania

Eurocash, lider branży FMCG, jedna z największych firm w Polsce otwiera wiosenną rekrutację. Jeśli jesteś ambitny/a i szukasz wyzwań - to ta praca jest dla Ciebie. Sprawdź się w jednym z programów menadżerskich i wkręć się #bardzo!

Urząd Patentowy rozdaje "Patent na sukces"

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminariach regionalnych pt. „Patent na sukces”, dotyczących szeroko rozumianej problematyki własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów własności przemysłowej oraz możliwości ich ochrony.

RatRelay. 3-dniowy hackathon międzynarodowy

Globalny, 3-dniowy hackaton, problemy rozwiązywane przez 8 krajów. Brzmi intrygująco? Sprawdź się w międzynarodowym środowisku.

Reklama i profilowanie klientów – zbawienie czy przekleństwo naszych czasów?

Czy chcemy otrzymywać reklamy dostosowane do naszych potrzeb za cenę utraty części naszej prywatności? Dr inż. Kamil Sitarski zaprasza na specjalną edycję Klubu Informatyka: Internet Academy by ICANN.

Wyjedź na Work&Travel w USA z Southwestern Advantage

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. programu work & travel oferowanego przez Southwestern Advantage. Prezentacja odbędzie się 28 lutego (środa) o godz. 16:00 (i powtórka o 18:00) w sali NT301 (aula), ul. Narbutta 85. Zapraszamy także studentów innych wydziałów.

Wirtualne Data Center - realne wsparcie dla IT? Marcowy Klub Informatyka

W marcu jak w garncu - także w świecie optymalizacji procesów w organizacji. Dr inż. Kamil Sitarski zaprasza na kolejny Klub Informatyka firmowany przez Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Tym razem pochylimy się nad tematyką przydatności wirtualnych data center.

Zbliża się telekomunikacyjny Lutowy Klub Informatyka: Sieci 5G - korzyści, koszty, kontrowersje

Dr inż. Kamil Sitarski - członek zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego - zaprasza na lutową edycję Klubu Informatyka - cyklicznego wydarzenia popularyzującego informatykę.

Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

W ramach uroczystych obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Politechnice Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK) serdecznie zapraszają

Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu LegalTech Polska.

Seminarium "Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce", które odbędzie się 14 grudnia, godz. 17.00 – 19.00 w sali 4.04 gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW ul. Rektorska 4.