Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Współpraca

Aktualności

Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu LegalTech Polska.

Seminarium "Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce", które odbędzie się 14 grudnia, godz. 17.00 – 19.00 w sali 4.04 gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW ul. Rektorska 4. 

Co sądzą nasi studenci o programie podwójnego dyplomu z UHCL?

Program podwójnego dyplomu realizowany jest przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (WZPW) wraz z amerykańską uczelnią University of Houston - Clear Lake (UHCL). 

Poniżej wiadomość od studentów uczestniczących w programie. 

Zabierz głos w sprawie Ustawy 2.0

Zapraszamy na Seminarium Uczelniane poświęcone Ustawie 2.0. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2017 r. o godzinie 16:15 w Małej Auli. Seminarium jest otwarte dla wszystkich.

Palgrave Macmillan zainteresowane wydawaniem naszych autorów

Jeden z największych wydawców publikacji naukowych na świecie zauważył dużą aktywność naukową Wydziału Zarządzania PW w unikatowym, multidyscyplinarnym obszarze.

O internecie rzeczy w armii - relacja z Klubu Informatyka

17 października br. jedna z sal WZ wypełniła się wojskową technologią... złożoną z ogólnodostępnych modułów dla hobbystów.

Zarządzanie w epoce cyfryzacji

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, zapraszają na seminarium:

„Zarządzanie w epoce cyfryzacji – jak wykorzystać i chronić dane w instytucjach publicznych?  Big data i cyberbezpieczeństwo”

Seminarium odbędzie się w czwartek 9 listopada 2016 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie, ul Wawelska 56.

Start-up! Zostań przedsiębiorcą!

Centrum Stosunków Międzynarodowych ogłasza rekrutację do udziału w innowacji społecznej „Start-up! Zostań przedsiębiorcą!”. Jesteś urodzony w latach 1990-1999? Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jak zacząć? Niedługo kończysz studia i nie kręci cię praca w korporacji? Chcesz podnieść swoją wiedzą na temat przedsiębiorczości? A może masz już pierwsze doświadczenie jako przedsiębiorca i zastanawiasz się jak iść o krok dalej?

Oferta Pracy. Doradca Techniczno-Handlowy

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref. 9222), (oferta ważna do 30.11.2017). Pracodawca: firma z branży narzędzi skrawających.  
Więcej informacji: Bank Danych o Inżynierach; 02-304 Warszawa, Al. Jerozolimskie 133 lok. 42, Tel. 022 572 78 00, www.bdi.com.pl 
Plakat tutaj.

Rzuć okiem na projekt

Warsztaty „Rzuć okiem na projekt” organizowane przez IPMA Young Crew Polska odbędą się 14 listopada na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie,do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.