Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Współpraca

Aktualności

#PowiedzPW: Organizacje studenckie

CZIiTT przedstawia Wam kolejną odsłonę Sondażu #PowiedzPW. Tym razem interesują ich Wasze opinie i doświadczenia dotyczące kół naukowych i stowarzyszeń studenckich.

Płatny staż w MDS ap

Firma MDS ap (dawny Sybase) poszukuje do pracy studentów na płatny staż.

Wakacyjna oferta Comarch

Firma Comarch zaprasza studentów na atrakcyjne, bezpłatne szkolenia, które odbędą się w te wakacje.

Spływy kajakowe z klubem Habazie

Warszawski Akademicki Klub Kajakowy "Habazie" zaprasza studentów (nie tylko PW) na wspaniałe spływy kajakowe.

Płatne staże w Biurze Rektora PW

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów do aplikowania na płatne praktyki. To świetna okazja dla osób chcących rozwijać swoją karierę w sektorze edukacyjnym.

PARP zaprasza studentów do pracy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza studentów Wydziału Zarządzania PW do skorzystania z unikatowej oferty pracy lub stażu.

Zostań laureatem "Konkursu Młodych Mistrzów"

Świetlistym punktem harmonogramu 24. Forum Teleinformatyki będzie rozdanie nagród dla laureatów "Konkursu Młodych Mistrzów". Jak takim Mistrzem zostać? Sprawdź!

Zaproszenie dla studentów WZ na Oracle Code Warsaw

Chmura, kodowanie, warsztaty, dobre praktyki, demo i interaktywne doświadczenia. To tylko kilka słów, które opisują Oracle Code Warsaw - konferencję, na którą studenci otrzymali zaproszenie prosto z polskiego oddziału Oracle.

Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego

Studenci z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie (Kazachstan) w ramach odwiedzin na Politechnice Warszawskiej wzięli udział w warsztacie design thinking poprowadzonym przez dr Małgorzatę Waszkiewicz.

Zaśpiewaj "Очи чёрные" nad Morzem Czarnym

Każdy pracownik Politechniki może poczuć się jak bohater romansu dzięki wyjazdowi do Lazurnego, organizowanemu przez Dział Socjalny PW.