Hackathon Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Hackathon+ czyli dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które maja trudności w poruszaniu sie i percepcji.

Trening kreatywności

Biuro Karier PW oraz PARP / Grupa PFR zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Szkolenia specjalistyczne dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

I edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w I edycji Programu Mentoringowego.

Od pomysłu do projektu biznesowego – jesienna edycja

Do programu szukamy osób i zespołów studentów Politechniki Warszawskiej, którzy chcą popracować nad pomysłem na usługę lub produkt. Oferujemy warsztaty, wsparcie ekspertów oraz networking.

100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego

Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłaszają nabór wniosków do Programu Stypendialnego.

Konkurs Młodzi Innowacyjni PGNiG

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo organizuje IV edycję konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2018".

[Aktualizacja] Program UniStartApp

Dr hab. inż. Jarosław Domański, prof. PW, zaprasza do wyjątkowego programu! [Aktualizacja] Rekrutacja przedłużona do 6 października.

Prestiżowy program LEAD in IT na Politechnice

Wkrótce rusza druga edycja programu Politechniki Warszawskiej współtworzonego z PwC, Microsoft oraz Procter&Gamble.

Swiss Chamber Poland szuka najlepszych prac dyplomowych

Weź udział w konkursie na najlepsze prace dyplomowe organizowanym przez Swiss Chamber Poland.

Kolejna edycja mpiBIM już wkrótce

Udział w świetnym projekcie za 6 ECTS - zaciekawieni? Czytajcie dalej.

Staż w PAIH 11-12 października 2018

W dniach 11-12 października 2018 r. planowany jest staż w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie, do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Darmowe warsztaty z programowania dla dzieci pracowników PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOWSchool zaprasza dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej na darmowe zajęcia z programowania.

Konkurs na najlepszy dyplom z PM

Studenci i Doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie Project Master.

Lato z BK: wyluzuj!

Lato w mieście z Biurem Karier zaprasza na warsztat antystresowy.

Lato w mieście z Biurem Karier

Lato w mieście nie musi być nudne. :) Biuro Karier dla Wszystkich pozostających  w Warszawie ma propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.

#PowiedzPW: Organizacje studenckie

CZIiTT przedstawia Wam kolejną odsłonę Sondażu #PowiedzPW. Tym razem interesują ich Wasze opinie i doświadczenia dotyczące kół naukowych i stowarzyszeń studenckich.

Płatny staż w MDS ap

Firma MDS ap (dawny Sybase) poszukuje do pracy studentów na płatny staż.

Wakacyjna oferta Comarch

Firma Comarch zaprasza studentów na atrakcyjne, bezpłatne szkolenia, które odbędą się w te wakacje.