Hackathon Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Hackathon+ czyli dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które maja trudności w poruszaniu sie i percepcji.

Trening kreatywności

Biuro Karier PW oraz PARP / Grupa PFR zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Szkolenia specjalistyczne dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

I edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w I edycji Programu Mentoringowego.

Od pomysłu do projektu biznesowego – jesienna edycja

Do programu szukamy osób i zespołów studentów Politechniki Warszawskiej, którzy chcą popracować nad pomysłem na usługę lub produkt. Oferujemy warsztaty, wsparcie ekspertów oraz networking.

100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego

Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłaszają nabór wniosków do Programu Stypendialnego.

Konkurs Młodzi Innowacyjni PGNiG

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo organizuje IV edycję konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2018".

[Aktualizacja] Program UniStartApp

Dr hab. inż. Jarosław Domański, prof. PW, zaprasza do wyjątkowego programu! [Aktualizacja] Rekrutacja przedłużona do 6 października.

Prestiżowy program LEAD in IT na Politechnice

Wkrótce rusza druga edycja programu Politechniki Warszawskiej współtworzonego z PwC, Microsoft oraz Procter&Gamble.

Swiss Chamber Poland szuka najlepszych prac dyplomowych

Weź udział w konkursie na najlepsze prace dyplomowe organizowanym przez Swiss Chamber Poland.

Kolejna edycja mpiBIM już wkrótce

Udział w świetnym projekcie za 6 ECTS - zaciekawieni? Czytajcie dalej.

Staż w PAIH 11-12 października 2018

W dniach 11-12 października 2018 r. planowany jest staż w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie, do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Darmowe warsztaty z programowania dla dzieci pracowników PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOWSchool zaprasza dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej na darmowe zajęcia z programowania.

Konkurs na najlepszy dyplom z PM

Studenci i Doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie Project Master.

Lato z BK: wyluzuj!

Lato w mieście z Biurem Karier zaprasza na warsztat antystresowy.

Lato w mieście z Biurem Karier

Lato w mieście nie musi być nudne. :) Biuro Karier dla Wszystkich pozostających  w Warszawie ma propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.

#PowiedzPW: Organizacje studenckie

CZIiTT przedstawia Wam kolejną odsłonę Sondażu #PowiedzPW. Tym razem interesują ich Wasze opinie i doświadczenia dotyczące kół naukowych i stowarzyszeń studenckich.

Płatny staż w MDS ap

Firma MDS ap (dawny Sybase) poszukuje do pracy studentów na płatny staż.

Wakacyjna oferta Comarch

Firma Comarch zaprasza studentów na atrakcyjne, bezpłatne szkolenia, które odbędą się w te wakacje.

Spływy kajakowe z klubem Habazie

Warszawski Akademicki Klub Kajakowy "Habazie" zaprasza studentów (nie tylko PW) na wspaniałe spływy kajakowe.

Płatne staże w Biurze Rektora PW

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów do aplikowania na płatne praktyki. To świetna okazja dla osób chcących rozwijać swoją karierę w sektorze edukacyjnym.

PARP zaprasza studentów do pracy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza studentów Wydziału Zarządzania PW do skorzystania z unikatowej oferty pracy lub stażu.

Zostań laureatem "Konkursu Młodych Mistrzów"

Świetlistym punktem harmonogramu 24. Forum Teleinformatyki będzie rozdanie nagród dla laureatów "Konkursu Młodych Mistrzów". Jak takim Mistrzem zostać? Sprawdź!

Zaproszenie dla studentów WZ na Oracle Code Warsaw

Chmura, kodowanie, warsztaty, dobre praktyki, demo i interaktywne doświadczenia. To tylko kilka słów, które opisują Oracle Code Warsaw - konferencję, na którą studenci otrzymali zaproszenie prosto z polskiego oddziału Oracle.