REKRUTACJA na rok akademicki 2014/15  

Zapraszamy na studia prowadzone przez Wydział Zarządzania na kierunkach: ZARZĄDZANIE (Z) oraz ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI (ZiIP), na które można rejestrować się w sierpniu, w terminach podanych na stronach Politechniki Warszawskiej:

 Komunikat bieżący: Zakończony został III etap rekrutacji na licencjackie (Z) i inżynierskie (ZiIP) stacjonarne studia stopnia I. Zostały opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia. Kandydaci na te studia proszeni są o składanie dokumentów w terminie 24-25 lipca 2014 r. w godzinach 9:00 - 15:00 na Wydziale Zarządzania: Warszawa, ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny, p. 3 (parter, po lewej stronie po wejściu do budynku).

Ze względu na wykorzystanie wszystkich wolnych miejsc na stacjonarnych inżynierskich i licencjackich studiach stopnia I, rekrutacja na te studia została zakończona. 


Dodatkowe informacje

Zapraszamy na studia magisterskie w USA na kierunku ZiIP (przeznaczone dla absolwentów I stopnia kierunku ZiIP Wydziału Zarządzania)

Zapraszamy również na Środowiskowe Studia Doktoranckie w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, prowadzone we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Wyszukiwanie: 

Valid HTML 4.01 Transitional

Brak obsługi Adobe Flash

>> Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oferuje studia menedżerskie stacjonarne i niestacjonarne: licencjackie, inżynierskie, magisterskie na kierunkach: Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką studiów
>> Absolwentów zapraszamy do podzielenia się opinią o Uczelni oraz swoją ścieżką kariery od chwili opuszczenia uczelnianych murów (informacja o ubiegłorocznym Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW)

WAŻNE DOKUMENTY

WAŻNE LINKI

SONDA

Czy słyszałeś o programie LLP-Erasmus?
Nie
Tak
 | Mapa serwisu |  Kontakt |