REKRUTACJA na rok akademicki 2014/15  

Zapraszamy na studia prowadzone przez Wydział Zarządzania na kierunkach: ZARZĄDZANIE (Z) oraz ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI (ZiIP), na które można rejestrować się w sierpniu, w terminach podanych na stronach Politechniki Warszawskiej:

Komunikat bieżący: Zakończona została rekrutacja na licencjackie (Z) i inżynierskie (ZiIP) stacjonarne studia stopnia I.

Od 4 sierpnia rozpoczęła się rekrutacja na studia niestacjonarne licencjackie (Z) i inżynierskie (ZiIP) I stopnia oraz studia magisterskie II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Zarządzanie (Z) oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZiP).
Rejestracja internetowa kandydatów odbywa się od 4 do 29 sierpnia. Po zarejestrowaniu i dokonaniu opłaty rekrutacyjnej kandydaci MUSZĄ złożyć wymagane dokumenty w terminie od 4 sierpnia do 1 września 2014 r. na Wydziale Zarządzania: Warszawa, ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny, w Biurze Obsługi Kandydatów na Studia, p. 43 w godzinach pracy Biura (parter, po lewej stronie po wejściu do budynku). 

Dodatkowe informacje

Zapraszamy na studia magisterskie w USA na kierunku ZiIP (przeznaczone dla absolwentów I stopnia kierunku ZiIP Wydziału Zarządzania)

Zapraszamy również na Środowiskowe Studia Doktoranckie w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, prowadzone we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Wyszukiwanie: 

Valid HTML 4.01 Transitional

Brak obsługi Adobe Flash

>> Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oferuje studia menedżerskie stacjonarne i niestacjonarne: licencjackie, inżynierskie, magisterskie na kierunkach: Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką studiów
>> Absolwentów zapraszamy do podzielenia się opinią o Uczelni oraz swoją ścieżką kariery od chwili opuszczenia uczelnianych murów (informacja o ubiegłorocznym Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW)

WAŻNE DOKUMENTY

WAŻNE LINKI

SONDA

Czy słyszałeś o programie LLP-Erasmus?
Nie
Tak
 | Mapa serwisu |  Kontakt |