REKRUTACJA na rok akademicki 2014/15  

PRZEDŁUŻENIE TERMINU REKRUTACJI

Zapraszamy na studia prowadzone przez Wydział Zarządzania na kierunkach: ZARZĄDZANIE (Z) oraz ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI (ZiIP) rozpoczynające się od października 2014 r.:

Rejestracja internetowa kandydatów odbywać się będzie do 26 września 2014 r. Po zarejestrowaniu i dokonaniu opłaty rekrutacyjnej kandydaci MUSZĄ złożyć wymagane dokumenty w terminie do 29 września 2014 r. na Wydziale Zarządzania: Warszawa, ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny, w Biurze Obsługi Kandydatów na Studia, p. 43 w godzinach pracy Biura (parter, po lewej stronie po wejściu do budynku). 

Dodatkowe informacje

Zapraszamy na studia magisterskie w USA na kierunku ZiIP (przeznaczone dla absolwentów I stopnia kierunku ZiIP Wydziału Zarządzania)

Zapraszamy również na Środowiskowe Studia Doktoranckie w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, prowadzone we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Wyszukiwanie: 

Valid HTML 4.01 Transitional

Brak obsługi Adobe Flash

>> Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oferuje studia menedżerskie stacjonarne i niestacjonarne: licencjackie, inżynierskie, magisterskie na kierunkach: Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką studiów
>> Absolwentów zapraszamy do podzielenia się opinią o Uczelni oraz swoją ścieżką kariery od chwili opuszczenia uczelnianych murów (informacja o ubiegłorocznym Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW)

WAŻNE DOKUMENTY

WAŻNE LINKI

SONDA

Czy słyszałeś o programie LLP-Erasmus?
Tak
Nie
 | Mapa serwisu |  Kontakt |