REKRUTACJA na rok akademicki 2015/16  

Dyżury Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w dniach 06.07-08.07 odbywają się w godzinach 12-14, p. 3 (parter), Gmach Nowy Technologiczny, ul. Narbutta 85.

Drodzy Kandydaci – dziękujemy za zainteresowanie naszymi kierunkami studiów:

 Zapraszamy na studia prowadzone przez Wydział Zarządzania na kierunkach: ZARZĄDZANIE (Z) oraz ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI (ZiIP) rozpoczynające się od października 2015 r.:

Stacjonarne studia stopnia I: licencjackie (Z) i inżynierskie (ZiIP):

Niestacjonarne studia stopnia I licencjackie (Z) i inżynierskie (ZiIP) oraz stacjonarne i niestacjonarne studia magisterskie stopnia II (Z oraz ZiIP):

Wyszukiwanie: 

Valid HTML 4.01 Transitional

Brak obsługi Adobe Flash

>> Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oferuje studia menedżerskie stacjonarne i niestacjonarne: licencjackie, inżynierskie, magisterskie na kierunkach: Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką studiów
>> Absolwentów zapraszamy do podzielenia się opinią o Uczelni oraz swoją ścieżką kariery zawodowej od chwili opuszczenia uczelnianych murów, tak jak zrobiła to Wasza Koleżanka  Kamila Staryga, której promotorem pracy inżynierskiej była dr inż. Anna Kosieradzka, aktualnie pracownik Wydziału Zarządzania 
>> zapraszamy do Biura Karier PW (informacja)

WAŻNE DOKUMENTY

WAŻNE LINKI

SONDA

Czy słyszałeś o programie LLP-Erasmus?
Nie
Tak
 | Mapa serwisu |  Kontakt |