Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Studia

Aktualności

II Tura Wyborów Przedmiotów Obieralnych!

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 12.12.2018 (środa) o godzinie 20:00 rozpocznie się II tura wyborów przedmiotów obieralnych - zapisy do grup. 

Zapisy trwają do 16.12.2018 (niedziela) do godziny 20:00! 

Instrukcje do wyborów znajdą Państwo tutaj: http://wz.pw.edu.pl/index.php/Studia/Wybory-zwiazane-z-tokiem-studiow/Wybory-przedmiotow-obieralnych

Wybory przedmiotów obieralnych

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 05.12.2018 (środa), godzina 20:00, rozpocznie się I tura wyborów przedmiotów obieralnych - sondaż. 

Zapisy trwają do 09.12.2018 (niedziela) do godziny 20:00!

Instrukcje do wyborów znajdą Państwo tutaj: http://wz.pw.edu.pl/index.php/Studia/Wybory-zwiazane-z-tokiem-studiow/Wybory-przedmiotow-obieralnych

Wybory Promotorów dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne i niestacjonarne)

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 21.11.2018 (środa), godzina 20:00, rozpoczną się wybory promotorów. 

Zapisy trwają do 26.11.2018 (poniedziałek) do godziny 20:00!

Wyniki Wyborów Specjalności

Drodzy Studenci,

W zakładce Studia -> Wybory związane z tokiem studiów -> Wybory specjalności opublikowano wyniki wyborów specjalności. 

II Tura Wyborów specjalności dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne)

Drodzy Studenci,

Decyzją Prodziekan do spraw studiów dr hab. inż. Katarzyny Rostek, prof. PW uruchomiona została II tura wyborów na specjalności dla semestru 5 studiów stacjonarnych na kierunku IZ. Obejmuje ona ranking opierający się na średniej ocen. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może oglądać swoją pozycję na danej specjalności. Pozycja na liście zależy od średniej ocen to znaczy, że student o wyższej średniej spycha na dalsze miejsce studenta o niższej średniej. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może wykreślić się z listy wybranej specjalności i zapisać się na inną, jeśli średnia ocen może mu zapewnić miejsce na liście. W trakcie trwania tury student może figurować na liście tylko jednej specjalności. W końcowej fazie tury student może wypaść z listy wybranej specjalności, jeśli liczba studentów chętnych na niego jest równa limitowi miejsc i wszyscy pozostali studenci na liście mają wyższą średnią niż zainteresowany student. W tej sytuacji należy zapisać się na inny przedmiot.

12.11.2018 r. - Dzień wolny od zajęć akademickich!

Drodzy Studenci,

Zgodnie z decyzją Prorektora do spraw studiów Prof. dr hab. inż. Krzysztofa Lewensteina 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych bez obowiązku odrabiania zajęć

Obowiązkowy test z języka obcego - 1 ROK

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że niedługo zbliża się termin testu diagnostycznego z języków obcych dla studentów 1 roku akademickiego. Proszę zapoznać się z załączonym dokumentem jak i również ze stroną sjo: https://www.sjo.pw.edu.pl/ i wymogami tego testu. Proszę zwrócić szczególną uwagę na informację dotyczącą zwolnień z wyżej wymienionego testu. 

W razie pytań prosimy o kontakt z członkami komisji egzaminacyjnej lub z osobą odpowiedzialną za języki obce: ewa.przestrzelska@pw.edu.pl

Test z języka obcego (pdf, 742,60 kB)

Studencie, pisz tylko ze skrzynki uczelnianej

Informuje się, że komunikacja mailowa pomiędzy Studentem a dziekanatem oraz administracją i władzami Wydziału czy Uczelni może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem poczty uczelnianej. Wiadomości kierowane z maili prywatnych będą ignorowane.

Harmonogram zapisów na specjalności 2018/2019

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 26.10.2018 (piątek), godzina 18:00, rozpoczną się zapisy na specjalności. W zakładce Studia -> Wybory związanie z tokiem studiów -> Wybory specjalności znajdują się instrukcje dla poszczególnych toków studiów.  

Zapisy trwają do 06.11.2018 do godziny 20:00!

Ważna informacja dla nowych studentów

Drodzy Studenci.

Zapraszamy serdecznie do podpisywania umów w Dziekanacie do spraw studiów (pokoje NT104 i NT105).