Uwaga - zmiany terminów! Ruszają kolejne wybory studenckie!

Pod koniec bieżącego tygodnia ruszają kolejne wybory dla studentów - zmiany terminów!!!

Ostatni dzwonek na sprawdzenie poprawności ocen

Studencie! Wejdź na swój profil USOSweb i sprawdź, czy wszystkie oceny zostały poprawnie zarejestrowane. Jeżeli zauważysz jakiś brak, niejasność - zgłoś się do Dziekanatu ds. Studiów do 20 listopada br. Termin jest nieprzekraczalny - po tej dacie nie będzie możliwa korekta.

Wyniki II tury wyborów specjalności dla 5 sem. studiów dziennych kierunek ZiIP

Wyniki II tury wyborów znajdują się na stronie Wydziału-->Studia-->Wybory związane z tokiem studiów-->Wybory specjalności.

Jedź na praktyki w jedno z 18 miejsc na świecie

City Internships zaprasza studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w wyjątkowych praktykach, które odbywają się w różnych zakątkach naszego globu. Więcej informacji w rozwinięciu (w j. angielskim).

Poszukiwani studenci do projektu informatycznego

Poszukiwani są studenci zainteresowani programowaniem i pracą na rzecz Wydziału przy ciekawym projekcie narzędzia informatycznego.

Ruszają wybory specjalności!

W dniu 26.10.2017 rozpoczną się wybory specjalności dla dla V semestru studiów inżynierskich I stopnia (kier. ZiIP) - zaoczne i dzienne.

Wyniki badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

Ponad połowa absolwentów PW wybrałaby dzisiaj ten sam kierunek, a kolejne 27,7% zdecydowałoby się na inne studia, ale także prowadzone na naszej Uczelni.

Zmiana terminu obowiązkowego szkolenia bibliotecznego

Nowy termin to 27.10.2017-30.10.2017

Naklejki na legitymacje będą dostępne po 20 października

Naklejki przedłużające będą dostępne w Dziekanacie ds. Studiów po 20 października. Przypominamy, że aktualne legitymacje są ważne do 31 października br.

Aktualizacja planów zajęć

Nastąpiła aktualizacja planów zajęć.

Lista studentów na specjalnościach studiów niestacjonarnych II. st.

Poniżej zamieszczamy listy studentów przypisanych do poszczególnych specjalności, studiujących niestacjonarnie na studiach II. st. (na obu kierunkach, tj. Zarządzanie i ZiIP).

Język angielski - informacja o salach i grupach

Zmiana prowadzącego grupę dla semestru 3.

Obowiązkowy test diagnostyczny z języka obcego

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego.

Szkolenie BHP dla spóźnialskich

Przypominamy o obowiązku odbycia szkolenia BHP.

Studenci semestru przesuniętego dopisani do specjalności

Zamieszczamy listę studentów semestru przesunietego dopisanych do specjalności.

Przedmioty dla dziennych studentów semestru przesuniętego zapisanych na sem. 3

Dla studentów tych studentów uruchomione zostaną dwa przedmioty obieralne:

Plan zajęć dla studiów mgr Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Na stronie Wydziału zostały zaktualizowany plan zajęć dla studiów mgr Zarządzanie i Inżynieria Produkcji sem. 1

Likwidacja grup realizujących semestr 2p, kierunek Z oraz ZiIP

UWAGA! Decyzją Prodziekan Katarzyny Rostek osoby z grup 2p (kierunek Zarządzanie oraz kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) z powodu ich niskiej liczności zostają przypisane do grup 3.

Aktualizacja planów zajęć!

UWAGA! Nastąpiła aktualizacja wszystkich planów zajęć na semestr zimowy 2017/2018

Spotkanie informacyjne w sprawie realizacji studiów i procesu dyplomowania

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie realizacji studiów i procesu dyplomowania na Wydziale Zarządzania PW.

Spotkanie dotyczy pierwszych semestrów studiów I i II stopnia, zarówno stacjonarnych jak i niestacjonarnych, realizowanych według nowego programu studiów.