Wydział Zarządzania PW i Polfa S.A. podpisały list intencyjny o współpracy

7 lutego 2018 roku w Warszawie, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S. A.  podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w obszarach naukowym i badawczo – rozwojowym.

Pobyt studentów WZ PW w Porto w ramach projektu SQUAD

W dniach 29.01-2.02.2018 studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD, uczestniczyli w tygodniowych warsztatach, które odbyły się w Porto Design Factory Politechniki w Porto.

Ponowne powołanie dr hab. inż. Tadeusza Waścińskiego prof. PW na Przewodniczącego Rady Naukowej ITS

Dr hab. inż. Tadeusz Waściński prof. PW, z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania, został na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Transportu Samochodowego w dniu 31.01.2018 ponownie wybrany na jej Przewodniczącego w kadencji 2016-2019.

Pożegnanie Prof. Wiesława Grudzewskiego

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Naszego Kolegę, Prof. Wiesława Grudzewskiego, nauczyciela akademickiego licznych roczników studentów, mentora wielu pracowników naukowych.

Rozmowa z George Stuart Nezlek profesorem wizytującym PW

Zachęcać do przekraczania własnych granic

"Jeśli ludzie nie próbują przekraczać granic własnych możliwości, nie dowiedzą się, jakie te możliwości są" - mówi George Stuart Nezlek, profesor wizytujący w Politechnice Warszawskiej.

Mamy nowy skład WRS

11 stycznia 2018 roku odbyło się I Wyborcze Posiedzenie Parlamentu Studentów Politechniki Warszawskiej, a wraz z nim rozpoczęła się kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Zarządzania w nowym składzie.

Goście z Hongkongu na warsztatach z naszymi studentami

Pierwszymi gośćmi, którzy odwiedzili nasz Wydział w 2018 r., byli studenci z The Chinese University of Hong Kong Business School.

Profesor WZ PW dr hab. inż. Mieczysław Prystupa został powołany w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości

Minister Infrastruktury i Budownictwa w dniu 19 grudnia 2017 r. powołał  profesora Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Mieczysława Prystupę prof. PW w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości.

Zaproszenie do udziału w projekcie RENOIR

W związku z otrzymaniem dodatkowych środków z Komisji Europejskiej dla projektu RENOIR (Reverse Engineering of Social Information Processing), rusza konkurs na udział w projekcie dla pracowników i doktorantów Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie wigilijne dla pracowników WZ

Dziekan i Prodziekani Wydziału Zarządzania serdecznie zapraszają Pracowników, Współpracowników, Pracowników Emerytowanych oraz Doktorantów na Wigilię Wydziałową, która odbędzie się 19 grudnia (wtorek) o godzinie 16:30 w sali 140.

Kolejna edycja DEMIST za nami

Niemal dwieście pięćdziesiąt osób wzięło udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej DEMIST’17 – Digital Economy – Marketing, Innovation, Society & Technology, która odbyła się 24 listopada br. w Warszawie. Organizatorem konferencji był Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (WZ PW) we współpracy z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT). Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele nauki (z 15 ośrodków naukowych), administracji oraz biznesu.

Doktoranci znów kompletują Szlachetną Paczkę

Doktoranci (i nie tylko!) Wydziału Zarządzania PW po raz kolejny organizują zbiórkę rzeczy dla dwóch rodzin w ramach akcji Szlachetna PACZKA.

Pracujesz na PW i masz dzieci? Mikołajki tuż, tuż

W dniu 3 grudnia br., w niedzielę o godz.11.00 w Małej Auli odbędą się Mikołajki dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej. Dla najmłodszych przewidzianych jest wiele atrakcji: spektakl Teatr PW     pt. „Jaś i Małgosia”, dyskoteka, gry i zabawy. Dzieci będą mogły samodzielnie udekorować pierniki, stworzyć kartki świąteczne oraz ozdoby choinkowe.

Duże zainteresowanie ofertą WZ na targach w Charkowie

Przestronna hala charkowskiego Pałacu Sportu w dniach 9-11 listopada 2017 r. tętniła zapałem młodych ludzi, którzy przyszli sprawdzić oferty edukacyjne uczelni regionu - w tym Politechniki Warszawskiej. Deszcz i chłód nie odstraszył maturzystów, studentów i nauczycieli, którzy chętnie dowiadywali się o nowych programach Wydziału Zarządzania PW.

Wybory Samorządu Studenckiego

Zbliżają się wybory do struktur Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Gorąco zachęcamy do udziału, a w międzyczasie zapraszamy na stronę https://wybory.sspw.pl/ by sprawdzić szczegóły.

Pakiet Office dla Studentów-Doktorantów-Pracowników WZ

Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom Politechniki Warszawskiej oprogramowanie MS Office wraz z subskrypcją na okres 36 miesięcy.

Dodatkową korzyścią z zawartej umowy jest możliwość skorzystania z oprogramowania przez wszystkich studentów PW.

Orkiestra PW - rekrutacja

The Engineers Band rozpoczyna kolejny sezon pełen wrażeń. Jeśli grasz na instrumencie i chcesz poznać bliżej działania Orkiestry zgłoś się do nas przez facebook’a lub stronę orkiestra.pw.edu.pl i pojaw się na przesłuchaniach 9, 16 lub 26 października g. 19:00 w DS Babilon przy ul. Kopińskiej 12/16, sala 19a. Zapraszamy osoby sprawnie posługujące się instrumentem, obyte z występami na żywo, z doświadczeniem w graniu różnorodnego repertuaru, ambitne, chętne do dłuższej współpracy.

XII Kongres Obywatelski

XII Kongres Obywatelski pod hasłem: PARTNERSKA I WSPÓLNA POLSKA. SZACUNEK – UCZCIWOŚĆ – WSPÓŁPRACA

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM rozpoczął się

Wystartował projekt przedmiotu interdyscyplinarnego opartego o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Ustawa 2.0 – zapraszamy do debaty i konsultacji społecznych

Zapraszamy na spotkanie dotyczące wprowadzenia zmian w projekcie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, zwanej Ustawą 2.0, podczas którego będą prowadzone konsultacje społeczne. Celem spotkania jest przybliżenie treści ustawy osobom zainteresowanym, a także zebranie Państwa opinii dotyczących wprowadzanych zmian.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja obowiązkowa:

Data: