Nasza studentka pod choinką znajdzie stypendium

Magdalena Mazan, studentka Inżynierii Zarządzania na naszym Wydziale, otrzymała "Stypendium pod choinkę" - specjalną nagrodę ufundowaną przez naszą społeczność akademicką.

Nasza studentka w poczcie sztandarowym

Emilia Sokół dostąpiła zaszczytu znalezienia się w poczcie sztandarowym Politechniki Warszawskiej.

Student WZ prelegentem TEDx WUT

Student Wydziału Zarządzania i przedsiębiorca, Marcin Krzyżkowiak, będzie prelegentem kolejnej edycji TEDx Warsaw University of Technology.

List JM Rektora PW do pracowników, studentów i doktorantów

W imieniu JM Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. J. Szmidta, publikujemy list skierowany do naszej społeczności akademickiej.

Wydział Zarządzania na konferencji rocznicowej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

W dniu 27 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa świętowało 10-lecie powołania. Z tej okazji zorganizowano konferencję zawodowo-naukową z udziałem przedstawicieli Premiera, różnych agend rządowych oraz Kwatery Głównej NATO i OECD.

Inauguracja r.ak. 2018/19 w obiektywie Eweliny Korzeniowskiej

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z uroczystej, wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2018/19, która odbyła się 29 września 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Studentka WZ mistrzynią Polski w curlingu

Aneta Lipińska, studentka Wydziału Zarządzania PW, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski mikstów w curlingu.

Cezary Szwed i Radosław Zając wyróżnieni

Dr inż. Cezary Szwed i mgr Radosław Zając z nagrodami "Młodego Naukowca".

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/19

DZIEKAN WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ ma zaszczyt zaprosić na WYDZIAŁOWĄ UROCZYSTOŚĆ INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019, która odbędzie się w dniu 29 września 2018 roku (sobota) w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Warszawa, Plac Politechniki 1).

Nominacja Central European Startup Awards dla dr Agnieszki Skali

Dr Agnieszka Skala, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej znalazła się w finale konkursu Central European Startup Awards, który typuje najbardziej inspirujące postaci ekosystemu przedsiębiorczości startupowej w naszym regionie geograficznym. Zachęcamy do głosowania!

Pożegnanie Prof. Ireny Hejduk

Żegnamy Prof. Irenę Hejduk, która przez wiele lat pracowała na Wydziale Inżynierii Produkcji a następnie Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jej pamięci.

Pożegnanie Prof. Stanisława Lisa

Odszedł od nas prof. Stanisław Lis - wybitny naukowiec, żołnierz AK, dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania, którego tradycje kontynuuje WZ.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jego pamięci.

Umowa pomiędzy PW a ITMAGINATION

Współpraca z firmą ITMAGINATION zainicjowana przez WZ została przypieczętowana w formie umowy między instytucjami.

Głos WZ podczas Polskiego Forum Akademicko-Gospodarczego

W dniach 15-16 czerwca br. w Politechnice Warszawskiej odbyło się Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze, w trakcie którego swoje wystąpienia miały dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW i dr Agnieszka Skala.

Nasz Dziekan na Liście 100

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce uhonorowało dr hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, umieszczeniem na "Liście 100" - wykazie osób które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych.

Dr Dariusz Siudak pierwszym laureatem nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”

17 maja br. w Sali Senatu PW odbyła się pierwsza w historii uroczystość wręczenia nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”. Wyróżnienie to, uhonorowujące wkład dra Siudaka w naukę i społeczność Politechniki, przypadło dr. Dariuszowi Siudakowi - adiunktowi na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, a prywatnie synowi patrona.

Finał SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. Ich prace zostały zaprezentowane w Pace University.

X-lecie WZ pod opieką muz

Kaliope i Talia patronowały obchodom X-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdyż to w Teatrze Syrena Pracownicy, Doktoranci i Przyjaciele jednostki świętowali jej okrągłą rocznicę.

Wystawa prac finałowych mpiBIM

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM to przedsięwzięcie, którego na PW jeszcze nie było, a które zakończyło się pełnym sukcesem. Dzięki mecenatowi firmy Europtima sp. z o.o. odwiedzający nasz Gmach mogą obejrzeć wystawę podsumowującą projekt.