Komunikat dla kandydatów na studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia na kierunki:

• Inżynieria Zarządzania - ZAPISY PRZEDŁUŻONE DO 10 LUTEGO
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej

rozpoczynające się w lutym 2021 r. jest prowadzona według poniższego harmonogramu

Data Szczegóły procesu rekrutacji
11 stycznia 2021 r. początek zapisów, dokonywania opłaty rekrutacyjnej oraz  przesyłania przez IKR skanów/zdjęć wymaganych dokumentów
3 lutego 2021 r. koniec zapisów
4 lutego 2021 r. ostateczny termin wnoszenia opłaty rekrutacyjnej (do g. 12.00) oraz przesyłania przez IKR skanów/zdjęć wymaganych dokumentów (do g. 15.00)
8 lutego 2021 r. ogłoszenie wyników kwalifikacji w I turze rekrutacji
informacja o przedłużeniu zapisów

O przyjęcie na kierunek Inżynieria Zarządzania studia stacjonarne i niestacjonarne mogą ubiegać się absolwenci studiów stopnia pierwszego:

1. wszystkich kierunków technicznych, Zarządzania;
  2. innych kierunków i specjalności o zbliżonym zakresie programowym, których programy studiów zawierały co najmniej 60% przedmiotów stanowiących minimum programowe studiów stopnia pierwszego kierunku Inżynieria Zarządzania - po akceptacji przez kandydata propozycji uzupełnienia programu o dodatkowe przedmioty w wymiarze nie większym niż 30 punktów ECTS

O przyjęcie na kierunek Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej na studia stacjonarne i niestacjonarne mogą ubiegać się kandydaci z tytułem inżyniera, którzy ukończyli wszystkie kierunki inżynieryjno-techniczne oraz kierunki inżynierskie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i zarządzaniem kryzysowym.

Kandydaci, absolwenci studiów I stopnia w PW, których obrona pracy dyplomowej odbyła się po 1 października 2020 r i zadeklarowali ten stan w zgłoszeniu rejestracyjnym, przesyłają następujące dokumenty:

• aktualny życiorys (CV) uwzględniający wykształcenie, zatrudnienie i ewentualne doświadczenie zawodowe,
  • dyplom lub oświadczenie o ukończeniu studiów w Politechnice Warszawskiej zawierające datę ukończenia studiów,
  • dodatkowe dokumenty - skan suplementu; w przypadku kiedy kandydat nie posiada suplementu przesyła wykaz przedmiotów, które realizował na ukończonym kierunku studiów, poświadczony przez Dziekanat.

Kandydaci, absolwenci studiów I stopnia innych uczelni (poza PW), przesyłają następujące dokumenty:

• skan dyplomu ukończenia studiów inżynierskich lub licencjackich (w zależności od wymagań na danym kierunku studiów)

Uwaga: Absolwenci studiów I stopnia w PW, którzy uzyskali dyplom przed podaną wyżej datą mogą przesłać zamiast dyplomu podpisane oświadczenie, w którym podają nazwę wydziału i kierunku dyplomowania oraz datę uzyskania dyplomu.

.

Uwaga: Kandydaci, absolwenci innych uczelni, którzy nie są w stanie dostarczyć oryginału dyplomu, gdyż nie został on jeszcze wystawiony przez macierzystą uczelnię, dostarczają w to miejsce:

• zaświadczenie o zdaniu egzaminu dyplomowego,
  • zobowiązanie dostarczenia oryginału dyplomu w terminie określonym przez WKR, nie dłuższym jednak niż 7 tygodni. Odpowiedni formularz jest dostępny na stronie uczelni (link).

Szczegółowe informacje dotyczące przyjęć na studia stacjonarne II stopnia