Studia

Aktualności

Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej, I stopień, 3 semestr, studia stacjonarne wszystkie grupy

Dla Studentów 3 semestru studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej najbliższe zajęcia (18.01-26.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska - zwolnienie lekarskie - AKTUALIZACJA

Szanowni Studenci, 

W dn. 17-26.01.2022 prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zaplanowane w tych dniach zajęcia z przedmiotów: Zintegrowane zarządzanie procesowe, Modelowanie procesów biznesowych oraz Wdrożenie podejścia procesowego nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym. 

Inżynieria Zarządzania, I stopień, 3 semestr, studia stacjonarne wszystkie grupy

Dla Studentów 3 semestru studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania najbliższe zajęcia (17.01-26.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

Zarządzanie, II stopień, 3 semestr, studia stacjonarne obydwie grupy

Dla Studentów 3 semestru studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Zarządzanie najbliższe zajęcia (17.01 - 21.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

Zarządzanie, II stopień, 1 semestr, studia stacjonarne MSX1.1 i MSX1.2

Dla Studentów 1 semestru studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Zarządzanie grup MSX1.1 i MSX1.2 najbliższe zajęcia (17.01 - 25.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

Inżynieria Zarządzania, I stopień, 1 semestr, studia stacjonarne obydwie grupy

Dla Studentów 1 semestru studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania najbliższe zajęcia (17.01-25.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktyry Krytycznej, I stopień, 1 semestr, studia stacjonarne

Dla Studentów 1 semestru studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktyry Krytycznej najbliższe zajęcia (17.01-24.01) odbędą się w formie ZDALNEJ.

Nabór na marcową edycję ATHENS

Wkrótce rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Marzec 2022 (która odbędzie się w dniach 12-19 marca 2022 r).

Zarządzanie, II stopień, 1 semestr, studia niestacjonarne

Dla Studentów 1 semestru studiów niestacjonarnych II stopnia na kierunku Zarządzanie najbliższy zjazd (14.01-16.01) odbędzie się w formie ZDALNEJ. 

prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska - zwolnienie lekarskie - AKTUALIZACJA

Szanowni Studenci, 

W dn. 10-18.01.2022 prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zaplanowane w tych dniach zajęcia z przedmiotów: Zintegrowane zarządzanie procesowe, Modelowanie procesów biznesowych oraz Wdrożenie podejścia procesowego nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.