Studia

Aktualności

Program Ambasador PZU - dołącz do drużyny!

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji programu #AmbasadorPZU!  

Ważna informacja od Dziekanatu ds. Studiów - prace dyplomowe!

Wszystkim Studentom, którzy w semestrze letnim chcieliby podejść do obrony pracy dyplomowej jeszcze w czerwcu, przypominamy o terminie składania dokumentów do pracy do dnia 07.06.2021 (poniedziałek)

ENHANCE International Day

Wszystkich studentów PW zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego będą mieli szansę poznać studentów z Universitat Politècnica de València i dowiedzieć się o nowych, wspólnych projektach prowadzonych w ramach konsorcjum ENHANCE. Spotkanie odbędzie się 27 maja o 10:00.

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych

Niedługo kończy się ankietyzacja zajęć dydaktycznych na semestr letni roku akademickiego 2020/2021. Zapraszamy do udzielania odpowiedzi! 

IZ II stopień - studia stacjonarne - zapisy na specjalności

Szanowni Studenci, 

Przedstawiamy wyniki zapisów na specjalności (lista obejmuje jedynie osoby, które dokonały wyboru). Zgodnie z przekazywanymi wcześniej informacjami ostateczny podział na grupy zaprezentowany zostanie po sesji letniej, po zamknięciu protokołów. O przydziale do grup decydować będzie średnia ocen. 

Nie wiecie, gdzie iść na praktyki? Skorzystajcie z oferty Biura Karier PW!

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW

Zapisy na przedmioty obieralne w języku polskim i angielskim - Zarządzanie II stopień, studia stacjonarne

Szanowni Studenci, 

w związku z problemami technicznymi z systemem i niepokojącymi informacjami zwrotnymi od Państwa decyzją Prodziekan ds. Studiów uruchomiona zostanie nowa rejestracja na zajęcia. W wyborach stosowana będzie zasada rankingu wg średniej ocen. Zapisują się Państwo na jeden z dwóch przedmiotów w języku polskim i angielskim (dostępne będą dwie nowe rejestracje).

Czas trwania wyborów 07.05.2021, godz. 13:00 - 11.05.2021, godz. 20:00.

Bardzo prosimy o udział w wyborach. 

Wyniki wyborów przedmiotów obieralnych - Zarządzanie II stopień, studia stacjonarne

Dzień dobry, 

zapraszamy do zapoznania się z wynikami zapisów na przedmioty obieralne w języku polskim i angielskim.

„One way ticket” - o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss - Webinar

Biuro Karier PW oraz Danfoss zapraszają na webinar „One way ticket”, czyli o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss.