Odwołane konsultacje Prodziekana ds.studiów w dniu 24.01

W sprawach pilnych prosimy kontaktować się mailowo

Wyniki wyborów promotorów w semestrze zimowym 2022/23

Szanowni Studenci

W załaczeniu wyniki wyborów promotorów dla poszczególnych rodzajów studiów. Osoby, które nie wybrały promotorów zostali przydzieleni przez Prodziekana ds. studiów

odwołane zajęcia u dr inż. Marty Skierniewskiej

zajęcia z Systemy informatyczne w marketingu cyfrowym - laboratorium 05.01 (czwartek za piątek) nie odbędą się.

"Zajęcia piątkowe odbędą się w czwartek"

Szanowni Państwo,

przekazujemy WAŻNĄ INFORMACJĘ - "Zajęcia piątkowe odbędą się w czwartek".

"3. pkt 2 W semestrze zimowym: 05.01.2023 r. (czwartek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w piątek"

Nieobecność dr inż. Michaeli Rostek 21-11.12

Szanowni Studenci,

informujemy, że w w dniach 21-22.XII zajęcia z Michaelą Rostek nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym  ze studentami

Nieobecność dr inż.Grzegorza Kunikowskiego w dniach 19-22.XII

Szanowni Studenci,

informujemy, że w w dniach 19-22.XII zajęcia z dr Grzegorzem Kunikowskim nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Wybory promotorów dla kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej, I stopień, 5 semestr

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 15.12.2022r. (czwartek) o godz. 10:00 rozpoczynają się wybory promotorów prac dyplomowych dla Studentów I stopnia Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej, 5 semestr - studia stacjonarne

Wybory promotorów dla kierunku Inżynieria Zarządzania, I stopień, 5 semestr

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 14.12.2022r. (środa) o godz. 10:00 rozpoczynają się wybory promotorów prac dyplomowych dla Studentów I stopnia Inżynierii Zarządzania, 5 semestr - studia stacjonarne i studia niestacjonarne

Wybory promotorów dla kierunku Inżynieria Zarządzania, II stopień, 2 semestr

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 14.12.2022r. (środa) o godz. 10:00 rozpoczynają się wybory promotorów prac dyplomowych dla Studentów II stopnia Inżynierii Zarządzania, 2 semestr - studia stacjonarne

Nieobecność dr Marty Kruk w dniu 9.12

Szanowni Studenci,

Informujemy, że w dniu 9 grudnia 2022 r. zajęcia i konsultacje dr Marty Kruk nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Nieobecność dr Lidii Sobczak w dniu 9.12

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniu 9 grudnia 2022 zajęcia z dr Lidią Sobczak nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

mgr Radosław Zając - nieobecność 4 grudnia 2022

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniu 4 grudnia 2022 zajęcia z mgr Radosławem Zającem nie odbędą się – zmiana ustalona ze starostą grupy. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

Wybory przedmiotów obieralnych - II stopień Inżynieria Zarządzania (studia stacjonarne i niestacjonarne)

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 3.12.2022r. o godz. 10:00 rozpoczynają się wybory przedmiotów obieralnych dla Studentów II stopnia Inżynierii Zarządzania, studia stacjonarne - 2 sem i studia niestacjonarne - 3 sem

Wyniki wyborów przedmiotów obieralnych dla kierunku Zarządzanie studia I i II stopnia

Szanowni Studenci

Prosimy o zapoznanie się z wynikami wyboru przedmiotów obieralnych

Darmowe konsultacje prawne

Szanowni Państwo,

dr Krzysztof Bartczak zaprasza pracowników i studentów na bezpłatne konsultacje prawne

Uwaga, zmiana w planach zajęć.

Na stronie opublikowaliśmy nowe plany zajęć. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

mgr Agnieszka Kucharska - zwolnienie 18-21 listopada 2022

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 18-21 listopada 2022 zajęcia z mgr Agnieszką Kucharską nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

Wybory przedmiotów obieralnych - II stopień Zarządzanie (studia stacjonarne i niestacjonarne)

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 15.11.2022r. o godz. 20:00 rozpoczynają się wybory przedmiotów obieralnych dla Studentów II stopnia Zarządzania, 3 semestr.

Wybory przedmiotów obieralnych - I stopień Zarządzanie (studia stacjonarne i niestacjonarne)

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 15.11.2022r. o godz. 20:00 rozpoczynają się wybory przedmiotów obieralnych dla Studentów I stopnia Zarządzania, 5 semestr.

Wyniki wyboru ścieżki obieralnej na kierunku "Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej"

Szanowni Studenci

Prosimy o zapoznanie się z wynikami wyboru ścieżki obieralnej

Wyniki wyboru modułów obieralnych na studiach II stopnia na kierunku Zarządzanie

Szanowni Studenci

Prosimy o zapoznanie się z wynikami wyboru modułów obieralnych

"Zajęcia piątkowe odbędą się w środę". 9.11

"3. pkt 1 W semestrze zimowym: 09.11.2022 r. (środa) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w piątek;"

Zajęcia dr Justyny Smagowicz odwołane.

Zajęcia oraz konsultacje dr Justyny Smagowicz odwołane do 10.11.2022

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych

Ruszyła ankietyzacja zajęć dydaktycznych na semestr zimowy roku akademickiego 2022/2023.

Wybory promotorów dla kierunku Inżynieria Zarządzania, II stopień, 1 semestr

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 27.10.2022r. (piątek) o godz. 10:00 rozpoczynają się wybory promotorów prac dyplomowych dla Studentów II stopnia Inżynierii Zarządzania, 1 semestr - studia niestacjonarne