Aktualności

Wybory promotorów

Szanowni Studenci, 

zapraszamy do zapoznania się z terminarzem wyborów promotorów. 

Instrukcja do wyborów opublikowana jest w zakładce - Studia - Wybory związane z tokiem studiów - Wybory promotorów prac dyplomowych

dr inż. Justyna Smagowicz

Szanowni Studenci, 

w dniach 18.05.2022 - 20.05.2022 zajęcia z dr inż. Justyną Smagowicz nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącą.

Juwenalia - Dzień wolny od zajęć

Uprzejmie przypominamy o odbywających się Juwenaliach w dniu 13.05.2022.

Wybory specjalności - II stopień Inżynieria Zarządzania

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 27.04.2022r. (środa) o godz. 8.00 rozpoczynają się wybory specjalności dla Studentów II stopnia Inżynierii Zarządzania, 1 semestr.

mgr inż. Ireneusz Kozera

Szanowni Studenci, 

w dniach 21.04.2022 - 30.04.2022 zajęcia z mgr. inż. Ireneuszem Kozerą nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącym.

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do szkół letnich Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy zagranicznych studentów z europejskich uniwersytetów Enhance Alliance i innych uczelni do aplikowania na jeden z programów projektu „Międzynarodowe Szkoły Letnie Politechniki Warszawskiej” realizowany przez Wydział Zarządzania „Modelowanie procesów”.

Prof. dr hab. inż. Ewa Drabik

Szanowni Studenci,

w dniu 21.04.2022 (czwartek) ćwiczenia z przedmiotu Algorytmiczna teoria gier z Prof. dr hab. inż. Ewą Drabik nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

dr hab. inż. Ryszard Żuber, prof. PW

Szanowni Studenci,

w dniu 14.04.2022 (czwartek) wykłady z przedmiotu Innowacje Technologiczne z dr hab. inż. Ryszardem Żuberem, prof. PW nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Przerwa Świąteczna - Informacje Dziekanatu ds. Studiów

W związku z przerwą wiosenną (Zarządzenie nr 38/2022 Rektora PW) Dziekanat ds. Studiów w dniach 15.04-19.04 będzie nieczynny.

Dr Lidia Sobczak

Szanowni Studenci, 

w dniu 12.04.2022 zajęcia dr Lidią Sobczak nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.

Mgr Aleksandra Rosłonek-Kosonóg - zwolnienie lekarskie

Szanowni Studenci, 

W dn. 06-11.04.2022 mgr Aleksandra Rosłonek-Kosonóg przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zaplanowane w tych dniach zajęcia nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą. 

Dr inż. Michaela Rostek

Szanowni Studenci, 

w dniu 11.04.2022 zajęcia dr inż. Michaelą Rostek nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.

mgr Agnieszka Kaczorowska

Szanowni Studenci, 

w dniu 05.04.2022 (wtorek) zajęcia z mgr Agnieszką Kaczorowską nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącą.

mgr inż. Krzysztof Łabędzki

Szanowni Studenci, 

w dniu 07.04.2022 (czwartek) zajęcia z mgr. inż. Krzysztofem Łabędzkim nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącym.

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych na semestr letni roku akademickiego 2021/2022.

W systemie USOSweb ruszył proces ankietyzacji zajęć dydaktycznych, który prowadzony jest w formie elektronicznej. 

Rekrutacja do VI edycji Letniej Akademii BGK - płatne praktyki studenckie w zasięgu ręki!

Już szósty raz Akademia BGK ma przyjemność zaprosić studentów do udziału w programie praktyk #LetniaAkademiaBGK.

dr inż. Katarzyna Skroban

Szanowni Studenci, 

w dniu 24.03.2022 zajęcia dr inż. Katarzyną Skroban nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.

Dan Moore Roadshow WARSAW - 28.03.2022

Po dwóch latach wirtualnych spotkań, Dan Moore powraca ponownie, aby osobiście uczyć podstaw postrzegania samego siebie, mówienia do siebie i tego, jak wykorzystać niesamowitą moc naszych umysłów.

dr inż. Artur Gąsiorkiewicz

Szanowni Studenci, 

w dniach 14.03.2022 - 16.03.2022 zajęcia oraz konsultacje z dr inż. Arturem Gąsiorkiewiczem nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącym.

mgr Daniel Młodzianowski

Szanowni Studenci, 

w dniach 14.03.2022 - 18.03.2022 zajęcia z mgr. Danielem Młodzianowskim nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącym.

mgr Justyna Kacprzak

Szanowni Studenci, 

w dniach 14.03.2022 - 20.03.2022 zajęcia z mgr Justyną Kacprzak nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.

ERASMUS+ Spotkanie Informacyjne

Biuro ds. studiów i programów międzynarodowych Wydziału Zarządzania pragnie zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne o programie mobilności Erasmus+ oraz pokrewnych.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla nowych Studentów

Uprzejmie informujemy, że dla nowych Studentów Wydziału Zarządzania II stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania zostało zaplanowane szkolenie BHP.

dr inż. Grzegorz Kunikowski

Szanowni Studenci, 

Wykład z przedmiotu Zarządzanie infrastrukturą krytyczną w dniu 11 marca 2022 r. jest odwołany. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+

Prosimy o zapoznanie się z terminarzem rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na Wydziale Zarządzania.