Nowa kwota uprawniająca do otrzymania stypendium socjalnego od semestru letniego

Kwota dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniająca do otrzymania stypendium od 20 lutego 2023 r. wynosi: 1 294,40 zł

Wnioski o przyznanie stypendium od marca 2023 można składać od 20 lutego do 6 marca włącznie

W przypadku osób, którym Wydziałowe Komisje Stypendialne odmówiły w semestrze zimowym przyznania stypendium socjalnego/stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości z powodu przekroczenia miesięcznego dochodu na osobę w rodzinie studenta (1051,70 zł) a aktualnie dochód tych studentów nie przekracza kwoty 1294,40 zł mogą otrzymać stypendium socjalne od semestru letniego. Jeśli sytuacja ta nie zmieniła się od października to student powinien wypełnić nowy wniosek a WKS zmienić jego negatywną decyzję stypendialną.