Uroczyste wręczenie certyfikatów Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska

Stylizowane logo WZ

W piątek 22.09.2023 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska / Edu4Business / Strona główna - Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl).

Certyfikat otrzymało przedsiębiorstwo Żabka Polska za prowadzenie programu dla franczyzobiorców Akademia Przedsiębiorczości. Twórcami modelu edukacji Akademii Przedsiębiorczości są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Monika Ferreira founding partner I’GS In Good Strategy.

Na zdjęciu: Dziekan Wydziały Zarządzania dr hab. inż. Jarosław Domański oraz Monika Ferreira founding partner I’GS In Good Strategy wręczają certyfikat przedstawicielom Żabka Polska: Damianowi Rybak – dyrektorowi Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców oraz Przemysławowi Stochaj - managerowi odpowiedzialnemu za rozwój przedsiębiorczości

Tym samym Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej wspólnie ze swoim partnerem branżowym na rynku franczyzy Moniką Ferreira I’GS In Good Strategy potwierdzili, że program edukacyjno-rozwojowy Akademia Przedsiębiorczości jest prowadzony zgodnie z modelem Franczyza 2.0. To rezultat wielu miesięcy wspólnej pracy, kiedy przeprowadzono audyt dotychczas oferowanego franczyzobiorcom przez Żabka Polska systemu nauki przedsiębiorczości, zbudowano oraz wdrożono nowy model podnoszenia kompetencji, dostarczono franczyzobiorcom narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu. Certyfikat ukończenia programu otrzymała również pierwsza grupa 66 franczyzobiorców Żabka Polska, co potwierdza zdobycie przez nich kompetencji Przedsiębiorcy 2.0. Podczas uroczystego wręczenia certyfikatów otrzymaliśmy wiele ciepłych słów od franczyzobiorców na temat Akademii Przedsiębiorczości, jej przydatności praktycznej w prowadzeniu biznesu czy znaczenia w rozwoju osobistym franczyzobiorców. Podkreślano istotną rolę Wydziału Zarządzania PW w promocji wiedzy, umiejętności i postaw przedsiębiorczych, jak również w optymalizacji wybranych procesów edukacyjnych w Żabka Polska.

Na zadęciu: Pierwsi absolwenci Akademii Przedsiębiorczości przed siedzibą Wydziału Zarządzania PW
Na zdjęciu: Dziekan Wydziały Zarządzania dr hab. inż. Jarosław Domański prezentuje inicjatywy badawczo-biznesowe związane z przedsiębiorczością

To nie jest koniec współpracy projektowej. Czekają nas dalsze nowe wspólne wyzwania. Certyfikat dla Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska co roku podlega odnowieniu, co ma zapewnić wysoką jakość tego programu edukacyjno-rozwojowego, w tym jego transformacyjny charakter. Zapraszamy studentów zainteresowanych uczestnictwem w projekcie do kontaktu z jego kierownikiem.

Na zdjęciu: Kierownik projektu badawczo-edukacyjnego Akademia Przedsiębiorczości dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. uczelni