Ciekawi Cię project base learning i design thinking? Dołącz do projektu

Nie boisz się pracy w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Szukasz niestandardowych rozwiązań? W takim razie PdP jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie. Kurs oparty jest o metodykę problem based learning oraz design thinking. Będzie on polegał ma współpracy studentów: zarządzania (tutaj zaproszenie skierowane jest do studentów Wydziału Zarządzania PW), informatyki (reprezentowanych w tym roku przez Uniwersytet Nowojorski) oraz studentów designu (w tym roku grupa studentów będzie pochodziła z Politechniki Porto) ze zleceniodawcą, czyli międzynarodową firmą. Partnerami kursu PdP byli m. in.: KONE, Konecranes, ABB, Fiskars, Airbus, UNISEF, NOKIA, Philips, Wärtsilä.

Projekt będzie trwał przez cały rok, zaczynamy już na początku października (w Warszawie w dniach 9-11.10.2017), koniec przewidywany jest na maj 2018.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, gdyż będzie to język, w którym będziecie się komunikować ze swoimi kolegami z innych zespołów projektowych oraz z partnerami biznesowymi.

Zespół projektowy będzie miał przygotowane miejsce pracy wraz z całą niezbędną infrastrukturą. Miejsce to będzie dla Was przygotowane w CZIiT PW.

Opiekunami projektu ze strony Wydziału Zarządzania PW będą dr inż. Olga Sobolewska oraz dr Małgorzata Waszkiewicz.

Osoby zainteresowane – prosimy o kontakt z dr inż. Olgą Sobolewską i dr Małgorzatą Waszkiewicz

Odkrywaj, kreuj, prototypuj, testuj już dziś!