DAN MOORE ROADSHOW IN WARSAW - YOUR INTERNAL SUPERPOWER

Po raz ostatni powraca do nas Dan Moore, aby osobiście uczyć podstaw postrzegania samego siebie, mówienia do siebie i tego, jak wykorzystać niesamowitą moc naszych umysłów.

Dan Moore był 15 lat prezesem 160-letniej firmy wydawniczej i szkoleniowej Southwestern Advantage. Był zapraszany jako główny mówca do wielu organizacji, zarówno akademickich, jak i zawodowych, zlokalizowanych w USA, Wielkiej Brytanii i wielu miejscach w Europie. Dan Moore przeszkolił ponad 100 000 osób, jak sprzedawać, jak być liderem i jak podążać ścieżką do osiągnięcia swoich celów życiowych. Jako były prezes Southwestern Advantage odpowiadał za rozwój produktów, szkolenia sprzedażowe, PR, statystyki biznesowe, prognozowanie i rozwój nowych źródeł zysku.
Wydarzenie to jest BEZPŁATNE i otwarte dla każdego, kto chciałby zdobyć wiedzę na temat budowania dobrych umiejętności sukcesu na przyszłość!

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 11 Kwietnia 2023 o 18:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii w sali 3.07.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w wydarzeniu.