Najważniejsze informacje dla nowych Studentów.

Stylizowane logo WZ

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego 2021/2022, przedstawiamy zbiór najważniejszych informacji dla Studentów pierwszego roku.

Studia stacjonarne I stopnia:

1. Odbieranie legitymacji oraz dopełnianie wszelkich niezbędnych kroków administracyjnych będzie możliwe od 04.10.2021 (poniedziałek).

2. Odebranie legitymacji studenckiej będzie możliwe po dostarczeniu do Dziekanatu badań lekarskich, wcześniejszym uiszczeniu opłaty za legitymację w wysokości 22zł oraz podpisaniu ślubowania w systemie USOS. Radzimy dokonać opłat jak najszybciej, gdyż tylko opłacone legitymacje są drukowane.

3. W celu załatwienia innych spraw administracyjnych (zaświadczenia, podania) uprzejmie prosimy o kontakt drogą mailową (dziekanat.wz@pw.edu.pl) bądź telefoniczną.

4.  Wszystkich Studentów I semestru z kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej prosimy o przyjście po odbiór legitymacji z wydrukowaną i wypełnioną ankietą:

NERW PW Ankieta Uczestnika Projektu (pdf, 221,92 kB)

Studia niestacjonarne I i II stopień:

1. Odebranie legitymacji studenckiej będzie możliwe po dostarczeniu do Dziekanatu badań lekarskich, uiszczeniu opłaty za legitymację w wysokości 22zł, wniesieniu opłaty semestralnej za studia oraz podpisania ślubowania w systemie USOS. Radzimy dokonać opłat jak najszybciej, gdyż tylko opłacone legitymacje są drukowane.

2. W semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022, opłaty za poszczególne kierunki studiów wynoszą:

- Zarządzanie: 2700zł/semestr

- Inżynieria Zarządzania: 2800zł/semestr

- Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej: 2800zł/semestr.

Prosimy pamiętać o

• obowiązkowej osłonie na usta i nos,

• obowiązkowej dezynfekcji rąk przed wejściem,

• zachowaniem 2 m odstępu pomiędzy interesantami (oraz pracownikami),

• przyjściu z własnym długopisem.