Najważniejsze informacje dla nowych Studentów.

Stylizowane logo WZ

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego 2022/2023, przedstawiamy zbiór najważniejszych informacji dla Studentów pierwszego roku.

Studia stacjonarne I stopnia:

1. Odbieranie legitymacji oraz dopełnianie wszelkich niezbędnych kroków administracyjnych będzie możliwe od 03.10.2022 (poniedziałek) po wydziałowej inauguracji.

2. Odebranie legitymacji studenckiej będzie możliwe po dostarczeniu do Dziekanatu badań lekarskich, wcześniejszym uiszczeniu opłaty na indywidualne konto studenta w systemie USOS za legitymację w wysokości 22zł oraz podpisaniu ślubowania w systemie USOS. Radzimy dokonać opłat jak najszybciej, gdyż tylko opłacone legitymacje są drukowane.

3. Wszystkich Studentów I semestru z kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej prosimy o przyjście po odbiór legitymacji z wydrukowaną i wypełnioną ankietą:

NERW PW Ankieta Uczestnika Projektu (pdf, 221,92 kB)

Studia niestacjonarne I i II stopień:

1. Odebranie legitymacji studenckiej będzie możliwe po dostarczeniu do Dziekanatu badań lekarskich, uiszczeniu opłaty na indywidualne konto studenta w systemie USOS za legitymację w wysokości 22zł, wniesieniu opłaty semestralnej za studia oraz podpisaniu ślubowania w systemie USOS. Radzimy dokonać opłat jak najszybciej, gdyż tylko opłacone legitymacje są drukowane.

2. W semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023, opłaty za poszczególne kierunki studiów wynoszą:

- Zarządzanie: 3100zł/semestr

- Inżynieria Zarządzania: 3100zł/semestr

Informuje się, że komunikacja mailowa pomiędzy Studentem a dziekanatem oraz administracją i władzami Wydziału czy Uczelni może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem poczty uczelnianej. Wiadomości kierowane z maili prywatnych będą ignorowane. Zapraszamy do zapoznania się z INSTRUKCJĄ

Przed wejściem do Dziekanatu prosimy pamiętać o:

• zachowaniu 2 m odstępu pomiędzy interesantami (oraz pracownikami),

• przyjściu z własnym długopisem.