Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 WZ-PW

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów, Pracowników, Współpracowników oraz wszystkich Przyjaciół Wydziału Zarządzania na Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 29 września 2017 roku o godz. 10 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1.

W programie uroczystości przewidziane zostały m.in. wystąpienie Prorektora Politechniki Warszawskiej, przemówienie Dziekana Wydziału Zarządzania, immatrykulacja oraz wystąpienia przedstawicieli studentów i doktorantów.

Wykład inauguracyjny "Analityk biznesu cyfrowego - zawód przyszłości" wygłosi Pan Adam Wojtkowski - Dyrektor Generalny Oracle Polska.

Inauguracja jest świętem Uczelni, a  głównymi adresatami są nowi studenci, którzy złożą ślubowanie. Serdecznie zapraszamy !!!

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

• Hymn Państwowy
  • Powitanie uczestników uroczystości
  • Wystąpienie Prorektora Politechniki Warszawskiej