Nasi studenci z nagrodami NTIE

Kolejny sukces studentów Wydziału Zarządzania. Nasi dyplomanci zajęli miejsca na podium XX. Edycji Konkursu Prac Dyplomowych Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie bardzo dobrze przygotowanych prac inżynierskich, licencjackich i magisterskich z dziedziny informatyki gospodarczej. Wydział Zarządzania ma znakomite zaplecze naukowe w tej dziedzinie, co udowadniają rezultaty zawodów.

W grupie prac magisterskich komisja konkursowa przyznała:

• 2 miejsce - Dorocie Dziarczykowskiej za pracę "Projekt informatyzacji organizacji sieciowej uwzględniający odpowiedzialną konsumpcję oraz ekonomię dzielenia zasobów materialnych i niematerialnych";
  • 3 miejsce - Klaudii Zduńczyk za pracę "Projekt systemu przetwarzania i analizy danych Big Data z wykorzystaniem technologii Apache Hadoop w przedsiębiorstwie handlowym".

Obie studentki przygotowywały prace pod auspicjami dr hab. inż. Katarzyny Rostek.

W grupie prac licencjackich / inżynierskich 2 miejsce zajął Michał Woźniak z pracą "Projekt systemu wspomagającego testowanie działania sklepu internetowego" (promotor: dr inż. Kamil Sitarski).

Laureaci odbiorą nagrody 29 czerwca br. w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy!