Konferencja Culture-Science-Education

Stylizowane logo WZ

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Culture-Science-Education organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej (PW) z Beijing Jiaotong University (BJTU). Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) w formule online na platformie PINE, która nie wymaga instalowania dodatkowych narzędzi i dostępna jest poprzez Google Chrome/ Firefox.

Konferencja rozpocznie się o godz. 8:30. W programie przewidziano przedstawienie profili naukowych i edukacyjnych obu uczelni, prezentację prac naukowych wybranych zespołów w tym kół studenckich. Spotkanie zakończy wykład nt. Poetic China. Uprzejmie informujemy, że wydarzenie zostanie zrealizowane w języku angielskim.

Rejestracja na konferencję odbywa się w następujących krokach:

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego za pomocą linku http://wut-bjtu-conference.pl/

W dniu 21 czerwca zostanie przesłany link do filmu instruktażowego dotyczącego obsługi dedykowanej platformy. Zachęcamy do obejrzenia materiału. Jeszcze tego samego dnia zostanie wysłane automatycznie wygenerowane zaproszenie z platformy PINE.

Jeśli nie otrzymają Państwo zaproszenia na zarejestrowany adres e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

W razie problemów technicznych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym wsparciem technicznym pod adresem: pw@oe-support.com

FRAME PROGRAM (pdf, 230,39 kB)

The Confucius Institute of Warsaw University of Technology is pleased to invite you to the conference entitled Culture-Science-Education organised to mark the establishment of the cooperation between  Warsaw University of Technology (WUT) and Beijing Jiaotong University (BJTU). The conference will be held on June 23rd, 2021 (Wednesday) in the online formula. It is addressed to the staff and the students of  both universities. The conference starts at 8:30 a.m. CET (2:30 p.m. Beijing time).

The aim of this conference is to present the scientific and educational profiles of both universities and the scope of  the research of various scientific teams including student associations. The lecture on Poetic China will conclude the conference . We kindly inform you that the event will be held in English.

To register for the conference:

Please complete the registration form using the link  http://wut-bjtu-conference.pl/

On the 21st June  the link to the video tutorial on how to use the dedicated platform will be sent. We encourage you  to watch the material. Later on that same day the automatically generated invitation from PINE platform will be sent.

If you do not receive the invitation at the  registered e-mail address, please check your SPAM folder.

In case of any technical issues, please do not hesitate to contact our tech support on pw@oe-support.com

FRAME PROGRAM (pdf, 230,39 kB)