Letnia Szkoła w Norymberdze

OHM International Summer School

• Dwutygodniowa pobyt na kampusie w Norymberdze od 17 do 28 lipca 2023 + poprzedzająca faza przygotowawcza online.

• 4 ciekawe opcje kursów do wyboru + różnorodny program kulturalno-rekreacyjny dla wszystkich uczestników szkoły letniej.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą kurs, otrzymają certyfikat oraz 5 punktów ECTS.

Kursy

• Produkcja muzyki elektronicznej

• Badanie biomechaniki wioślarstwa – symulacja i pomiar

• Podstawy technologii wodorowej

• Nowe formy zrównoważonego zarządzania – należyta staranność i cyfryzacja w zrównoważonych łańcuchach dostaw

Szczegółowe informacje: OHM International Summer School – Technische Hochschule Nürnberg Georg Simon Ohm (th-nuernberg.de)

Opłata za uczestnictwo: 990 €

Opłata z rabatem: 740 € (tylko kurs)

Termin składania wniosków: 30 kwietnia 2023 r

Wnioski należy składać online: Summer School application form - 2023 (moveon4.de)

Dodatkowe informacje na temat szkoły letniej: OHM International Summer School – Technische Hochschule Nürnberg Georg Simon Ohm (th-nuernberg.de)

Koordynator szkoły letniej: Rebeccą Ehrig, ohm-iss@th-nuernberg.de.