Czym tak naprawdę jest rozwój? Co czeka nas w najbliższych latach? W którym kierunku zmierza ludzkość?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania dołącz do nas podczas wyjątkowego wydarzenia Masterclass for Global Leaders. Homo Roboticus: Jak przygotować się do przyszłości?

Wydział Zarządzania PW objął wydarzenie patronatem.

Na pytania odpowiedzą goście tegorocznej edycji wydarzenia m.in.: prof. Jeffrey Sachs (ekonomista, Columbia University), prof. Alexandra Przegalinska (ekspertka AI, MIT, Harvard), Guy Consolmagno (Obserwatorium Watykańskie), dr Ian Pearson (futurolog) i Giulio Tononi (neurobiolog).

Tegoroczna edycja odbędzie się 21 października 2022 w formule online

Podczas spotkania będziesz mieć możliwość porozmawiać z Sophią - najsłynniejszym robotem świata, zapytać Jeffrey‘a Sachsa, profesora Uniwersytetu Columbia, o przyszłość ekonomii i dowiedzieć się od Giulio Tononiego, czym jest nasza świadomość i jak ją rozwijać.

Dołącz do młodych liderów z całego świata, którzy potwierdzili swoją obecność

Bezpłatna rejestracja na https://masterclassleadership.org/

Dostępne będzie polsko-angielskie tłumaczenie symultaniczne.