Praktycy Biznesu dla Studentów - spotkanie 30.11.2021

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 30.11.2021 w godzinach 14.00 - 16.00 w auli 301 odbędzie się spotkanie z p. Piotrem Samsonem. Tematem spotkania będzie: „Menedżer a lider - style zarządzania a przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa. Teoria vs praktyka”

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Wydziałowa Rada Samorządu Studentów serdecznie zapraszają na najbliższe spotkanie w ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów, które odbędzie się

dnia 30 listopada 2021 roku (wtorek) o godz. 14:00.

Swoje wystąpienie

zaprezentuje Piotr Samson, Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego

Spotkanie odbędzie się w sali 301 w budynku Wydziału Zarządzania - ul. Narbutta 85, 02-524 Warszawa (Gmach Nowy Technologiczny).

Spotkanie ma charakter otwarty, w związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby.

Abstrakt.