Tłumy maturzystów na Dniach Otwartych

fot. ŁP

Jak co roku w wiosenny weekend w Gmachu Głównym PW zebrały się wszystkie wydziały Politechniki, aby zaprezentować swoją ofertę.

My oczywiście też tam byliśmy! Na naszym stoisku można było obejrzeć symulację linii produkcyjnej, zjeść krówkę (tradycji stało się zadość!) i dowiedzieć się więcej na temat naszych kierunków. Z kandydatami rozmawiali dr inż. Cezary Szwed, dr inż. Michał Wiśniewski, p. Ewelina Korzeniowska i Łukasz Pojezierski. Nieodzowna okazała się reprezentacja Wydziałowej Rady Samorządu, której członkowie chętnie odpowiadali na pytania dot. studiowania na WZ.

Ale to nie wszystko! Odwiedzić można było także Gmach Nowy Technologiczny, gdzie przyszli studenci (trzymamy kciuki!) mogli zapoznać się z naszymi laboratoriami. Nasze kierunki spotkały się z dużym zainteresowaniem.

fot. Łukasz Pojezierski