Wydział Zarządzania na targach Franczyza Expo 2024

W dniach 13 – 14 lutego 2024 odbędą się Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 towarzysząca MIĘDZYNARODOWYM TARGOM SPRAWDZONEGO MODELU BIZNESOWEGO w PTAK Warsaw Expo, której organizatorem merytorycznym są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz jego partner strategiczny Monika Ferreira I’GS In Good Strategy.

Razem z PTAK Warsaw Expo, Liderem na rynku imprez targowych, dysponującym nowoczesną infrastrukturą oraz dużym zasięgiem przekazu informacji do interesariuszy franczyzy, zachęcamy ZAINTERESOWANYCH PROWADZENIEM WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI STUDENTÓW i ABSOLWENTÓW do udziału w wydarzeniu „Franczyza 2.0 o dobrej franczyzie i o rozwiązaniach dla Innowacji Franczyzy”.

Uwaga: udział w targach, konferencji i warsztatach jest BEZPŁATNY, ale wymaga wcześniejszej REJESTRACJI  Bezpłatna rejestracja – odbierz bilet na Franczyza EXPO

Szczegóły wydarzenia są dostępne na Franczyza Expo 2024 / Edu4Business / Strona główna - Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl)