Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości 2019

13 kwietnia 2019 r. odbył się uroczysty finał ogólnopolskiego konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości. 

Po powitaniu gości przez dr hab. inż. Katarzynę Rostek, Prof. PW, Prodziekana ds. Studiów oraz krótkich przemówieniach komisji konkursu, pałeczkę przejęli Finaliści. Przedstawiali prezentacje na jeden z wybranych przez siebie tematów:

  • Projekt kampanii społecznej wspierającej walkę ze smogiem,
  • Projekt kampanii informacyjnej w mediach społecznościowych "Jak zachować się w sytuacji klęski żywiołowej",
  • Projekt innowacji w zakresie zagospodarowania odpadów - w domu, szkole lub miejscu pracy.

Po niezwykle wyczerpujących wystąpieniach i szeregu pytań wnikliwej komisji, nastąpiła wyczekiwana przez uczestników chwila oficjalnego wręczania nagród. 

Pierwsze miejsce, przedstawiając niezwykle interesujący projekt kampanii informacyjnej w mediach społecznościowych „Jak zachować się w sytuacji klęski żywiołowej”, zajął Artur Nalepko.

Drugie miejsce, podchodząc z trochę innej strony do problemu zachowywania się w sytuacji klęski żywiołowej, zajęła Magdalena Jaworska.

Trzecie miejsce, ukazując innowacyjne rozwiązania palącego problemu zagospodarowania odpadów w domu, szkole i miejscu pracy, zajął Andrzej Bednarz.

Laureaci biorący udział w finale to: Milena Taramas, Agata Szymanik i Natalia Picewicz. 

Wszystkim Uczestnikom chcielibyśmy serdecznie pogratulować i czekamy z niecierpliwością na ich kolejne sukcesy (miejmy nadzieję, że na Wydziale Zarządzania)!