Ruszył I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

Witamy w pierwszym etapie piątej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Podobnie jak w ubiegłych latach Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie sprawdzana jest wiedza ogólna z zakresu przedmiotów ekonomicznych i ogólnotechnicznych, w zakresie odpowiadającym wymaganiom programowym szkół średnich. Drugi etap polega na samodzielnym przygotowaniu projektu na zadany temat, a w trzecim etapie opracowany projekt zostanie zaprezentowany i oceniony podczas finału konkursu.

Poniżej znajduje się link do testu, który jest pierwszym etapem. Będzie on możliwy do wypełnienia 17.03.2021 od rana do godziny 23:59.

Test składa się z 20 pytań testowych, na które trzeba udzielić odpowiedzi w czasie do 20 minut. Po upływie 20 minut wynik jest zapisywany.

Link do testu to:
https://olaf.wz.pw.edu.pl/course/view.php?id=2456

Na skrzynki pocztowe podane przy rejestracji zostały do Państwa przesłane dane do logowania.

Jeżeli ktoś chce wziąć udział w konkursie jednak nie zdążył się jeszcze zarejestrować, to uprzejmie informujemy o możliwości rejestracji do dnia 31.03.2021r poprzez formularz:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vDzDXTH4uByJEqEAXYQQ3JmpUMUxGMU1XTkRIMjFBRFQ1QTRTTkMxNFkwWC4u

Dla nowych uczestników konkursu przewidziany jest drugi termin testu: 07.04.2021r.

W razie problemów technicznych odnośnie testu prosimy o kontakt: radoslaw.zajac@pw.edu.pl