Tematy na II etap Konkursu wiedzy!

Komitet Konkursowy ustalił tematy II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości:

1. Główne wyzwania/problemy Warszawy w oczach studentów - Przedstawienie punktu widzenia Warszawy w oczach studenta oraz próba rozwiązania wybranego przez siebie problemu.
  2. DIY, zrób to sam – szansą rozwoju osobistego –Działalność „rzemieślnika ruchu DIY” z perspektywy nastolatka oraz pomysł na wybraną działalność DIY z analizą biznesową.

Każdy z uczestników wybiera jeden temat.

Tematy składają się z części problemowej, w której uczestnicy opisują wybrane zagadnienie (główne wyzwania/problemy Warszawy lub ruch DIY) oraz z części projektowej polegającej na zaproponowaniu własnego pomysłu w konwencji projektu.

Z uwagi na ograniczenie finału konkursu do zdalnej oceny nadesłanych prac, tematy powinny mieć charakter opracowań projektowych w formie:

1. prezentacji (do 20 slajdów)

2. opisu projektu (do 10 stron).

Rozwiązania zadań muszą zawierać następujące elementy, które będą składały się na ocenę końcową:

• wprowadzenie do wybranego problemu (część problemowa)
  • opis wybranego pomysłu (część projektowa):
    • szczegółowe cele projektu
    • propozycje działań rozpisane w postaci harmonogramu
    • przypisanie odpowiedzialności do zadań (kto odpowiada za realizację)
    • ocenę finansową

Gotowe prezentacje prosimy przesyłać na jeden z podanych niżej adresów:

anna.dmoch@pw.edu.pl

ewelina.korzeniowska@pw.edu.pl