Kandydat

Aktualności

Lista osób zakwalifikowanych w rekrutacji sierpniowo-wrześniowej na r.ak. 2018/19

W załączeniu listy osób zakwalifikowanych na studia stacjonarne II stopnia i niestacjonarne obu stopni, które aplikowały na rok akademicki 2018/19.

Poniżej lista osób

"Dane przenoszone do USOSa". Co to oznacza?

Dobra wiadomość dla wszystkich Kandydatów, którym wyświetla się w systemie rekrutacyjnym komunikat o przenoszeniu ich danych do systemu USOS. Oznacza to, że zostaliście zakwalifikowani i w środę otrzymacie oficjalne decyzje o przyjęciu.

Rekrutacja przedłużona, wyniki 16 września

Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia i niestacjonarne I i II stopnia jest przedłużona do 12 września. Wyniki ostateczne będą opublikowane 16 września.

Niezbędnik Nowego Studenta WZ 2018

Dostałaś/eś się na Wydział Zarządzania? Gratulacje! Przed Tobą fantastyczny czas wypełniony inspirującymi zajęciami z topową kadrą akademicką. Podobnie jak w zeszłym roku publikujemy nasz Niezbędnik, zaktualizowany o nowe informacje.

Rekrutacja na studia II st. i I st. niestacjonarne

Od 2 sierpnia rozpoczyna się rekrutacja na studia niestacjonarne na kierunku Zarządzanie oraz Inżynieria Zarządzania I stopnia oraz studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Zarządzania.

Dziękujemy za udział w rekrutacji na I stopień

Dziękujemy wszystkim za udział w rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia! Zainteresowanych studiami II stopnia i studiami niestacjonarnymi (na obydwu stopniach) zachęcamy do sprawdzenia harmonogramu.

Wyniki II tury rekrutacji 2018/19

Zapraszamy do zapoznania się z listami zakwalifikowanych w II turze rekrutacji na rok akademicki 2018/19.

Wyniki I tury rekrutacji 2018/19

Zapraszamy do zapoznania się z listami zakwalifikowanych w I turze rekrutacji na rok akademicki 2018/19.

Fotorelacja z Drzwi Otwartych 2018

Drzwi Otwarte 2018 cały czas przepuszczały tłumy maturzystów chętnych do studiowania na Politechnice Warszawskiej. Stanowisko naszego Wydziału cieszyło się ogromnym zainteresowaniem! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

Rejestracja uczestników z dniem 9 marca 2018 r. została zakończona. 

Modelowanie statystyczne z oprogramowaniem SAS

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej zaprasza na studia podyplomowe „Modelowanie statystyczne z oprogramowaniem SAS" prowadzone we współpracy z SAS Institute Polska

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w organizacjach wszelkich rodzajów

Ruszają zapisy na kurs prowadzony przez: Wydział Zarządzania we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk

Niezbędnik Nowego Studenta WZ

Dostałaś/eś się na Wydział Zarządzania? Gratulacje! Przed Tobą fantastyczny czas wypełniony inspirującymi zajęciami z topową kadrą akademicką. Liczba nowych spraw może Cię przytłoczyć, ale nie z naszym Niezbędnikiem! Przeczytaj i dowiedz się więcej o swoich studiach.

[Aktualizacja] Wyniki rekrutacji na studia II. stopnia i niestacjonarne I. stopnia

Przedstawiamy ostateczne wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne I. stopnia i studia II. stopnia - zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne. Rezultaty w rozwinięciu notatki.

Rekrutacja na Studia Podyplomowe i Kursy Dokształcające 2017/2018

Wydział Zarządzania zaprasza na Studia Podyplomowe i Kursy Dokształcające które pozwolą, studentom i absolwentom Uczelni Wyższych, na poszerzenie kwalifikacji zawodowych i możliwości zatrudnienia.

Znamy wyniki I tury kwalifikacji na studia stacjonarne I stopnia.

Zapraszamy do sprawdzenia list kandydatów zakwalifikowanych i złożenia wymaganych dokumentów do dnia 18 lipca.

Dokumenty będą przyjmowane w dni robocze w godzinach od 11 do 15.

Gmach Nowy Technologiczny (ul. L.Narbutta 85), pokój 3 (parter na lewo od wejścia do budynku).