Student

Aktualności

A może trochę muzyki?

Drodzy muzycy!
Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata?
Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12! 
Nabory trwają do końca marca.

Podania o rozłożenie płatności na dwie raty

Podania można składać do 4.03 (poniedziałek) w pokoju nr 5. Podanie powinno być złożone z załącznikiem.

Pozytywna decyzja pozwoli na płatności w dwóch ratach:

1 rata do 15 marca

2 rata do 15 maja

Informacja o stypendiach od nowego semestru. Termin składania wniosków 18.02-01.03

Wszystkie stypendia za miesiąc marzec i kwiecień prawdopodobnie zostaną wypłacone z wyrównaniem w kwietniu tak jak to miało miejsce ze stypendiami w październiku. Jednak dołożymy wszelkich starań aby stypendia zostały wypłacone jak najszybciej.Sytuacja taka jest uwarunkowana terminami w regulaminie. Prosimy o cierpliwość.

Zostań profesjonalistą z SAS

Firma SAS Institute jest największą na świecie prywatną firmą informatyczną, która jest czołowym liderem w zakresie analityki biznesowej według rekomendacji Gartner Inc. PW współpracuje z SAS od 1992 roku. Co najmniej kilkunastu absolwentów naszego Wydziału było lub jest w niej zatrudnionych. 

Meetup - jak zaspokajać potrzeby klientów 31.01.2019

W dzisiejszym świecie zaspokajanie potrzeb klientów jest zadaniem nietrywialnym. Nie wystarczy tworzyć produkty o wysokiej jakości. Muszą one przede wszystkim pomagać w rozwiązywaniu realnych problemów swoich użytkowników.

Oferty stażu w P&G

Do dnia 11.01.2019 przedłużony został termin zgłoszeń na spotkanie Future Female Leader in Product Supply
organizowane przez firmę Procter & Gamble.

Dzień Matlaba na PW - 17.12.2018

17.12.2018 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW odbędzie się spotkanie dla wykładowców (11.00-13.00) oraz studentów (14.00-16.00) przybliżające Matlaba oraz wybrane zagadnienia związane z jego wykorzystaniem w badaniach i analizach.

Gratulujemy naszym Dyplomantom!

13 grudnia na uroczystym bankiecie wręczone zostały dyplomy dla laureatów XXI Edycji Konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej na najlepsze prace dyplomowe w dziedzinie informatyki ekonomicznej obronione w roku 2017. Wśród laureatów znalazło się 2 naszych Absolwentów: inż. Paweł Kaczmarski i mgr Witold Michalak. Serdecznie im gratulujemy!

Godziny otwarcia Dziekanatu ds. Studenckich w okresie świątecznym

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w okresie od 21.12.2018 (piątek) do 02.01.2019 (środa) Dziekanat ds Studenckich będzie nieczynny. W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy cudownych Świąt Bożego Narodzenia! 

Wszystkie decyzje stypendialne są gotowe do odbioru w pokoju nr 5

Przypominam, że wszystkie decyzje stypendialne należy odebrać do 7 grudnia (negatywne też).