Aktualności

Politechnika Warszawska : historia i tradycja w zarysie

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Politechnika Warszawska : historia i tradycja w zarysie". Autorami publikacji są dr Andrzej Ulmer oraz mgr Izabela Koptoń-Ryniec we współpracy z Senacką Komisją ds. Historii i Tradycji.

Piknik Naukowy 15.06.2024 na Stadionie PGE Narodowym!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska na Pikniku Naukowym, zorganizowanym dnia 15 czerwca 2024 roku na Stadionie PGE Narodowym. W ramach wydarzenia oferowaliśmy możliwość samodzielnej budowy modelu symulacyjnego wybranego procesu, zagrania w grę produkcyjną symulującą działanie całego przedsiębiorstwa czy prezentowaliśmy wyniki grantu rektorskiego przedstawiającego możliwość integracji różnych technologii Przemysłu 4.0 na bazie modelowania symulacyjnego.

Szczególnie cieszy fakt odwiedzin przez naszych studentów, którym jak widać nie znudziła się nauka nawet w weekend

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania PW

W dniu 5 czerwca 2024 r. na Wydziale Zarządzania gościliśmy JM Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Zarembę. Wizytę rozpoczęło spotkanie JM Rektora z kierownictwem Wydziału: Dziekanem dr. hab. inż. Jarosławem Domańskim, Dziekanem Elektem prof. dr hab. inż. Agnieszką Bitkowską, prodziekanami i kierownikami zakładów oraz przewodniczącą Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości dr hab. inż. Katarzyną Rostek, prof. uczelni. 

11. edycja Konkursu na prace dyplomowe o nagrodę Prezesa Zarządu GPW

Fundacja GPW zaprasza absolwentów i studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W tym roku zostaną nagrodzone najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie na temat rynku kapitałowego.

XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych

W dniach 10-11 czerwca 2024 r. odbyło się XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych.

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania PW 05.06.2024

Podczas wizyty mieliśmy okazję pokazać Panu Rektorowi nasz Wydział, przedstawić jego strukturę i specyfikę, porozmawiać o aktualnie prowadzonych badaniach naukowych oraz zadać pytania od Społeczności WZ. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

Pracownicy Wydziału Zarządzania na konferencji naukowej SGH w Kazimierzu Dolnym

W dniach 3-4.06.2024 r. odbyła się Konferencja Naukowa Przedsiębiorstwo zrównoważone – dylematy zrównoważonego rozwoju organizowana przez Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Kazimierzu Dolnym. W konferencji uczestniczyły: prof. Agnieszka Bitkowska, prof. Agata Pierścieniak, dr Marta Kruk. Konferencja zgromadziła ponad 100 osób z 24 wiodących ośrodków naukowych w Polsce.

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania

Dziekan dr hab. inż. Jarosław Domański oraz Dziekan Elekt prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska zapraszają do udziału w spotkaniu z JM Rektorem PW prof. dr. hab. inż. Krzysztofem Zarembą.

WEZUT 2024

W dniach 10 - 11 czerwca 2024 Wydział Zarządzania będzie gospodarzem XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych. 

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2024

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami na PW 25 maja od godziny 10:00!

Wizyta w Danfoss Poland SA

Studentki i Studenci Wydziału Zarządzania PW  w dn. 20.05.2024 pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Agnieszki Bitkowskiej odbyli wizytę studyjną w przedsiębiorstwie produkcyjnym Danfoss Poland SA w Grodzisku Mazowieckim. 

SKN Manager nagrodzony na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych

Serdecznie gratulujemy przedstawicielom Koła Naukowego SKN Manager nagród zdobytych na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych, organizowanej w dniach 7-9 maja 2024 roku na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej.

Biuro Dziekana praca w dniach 29-30 maja

Szanowni Państwo, 

informujemy, że w dniach 29-30 kwietnia Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

XVI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Dzień z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Zarządzania PW

W dniu 9 kwietnia 2024 odbędzie się spotkanie z ABW. W ramach wydarzenia będzie możliwość bezpośrednich rozmów z pracownikami (10:00-15:00). O godzinie 14:00, w s.242 odbędzie się wykład „ABW w systemie organów bezpieczeństwa państwa”.

Zapraszamy.

Gmach Nowy Technologiczny
ul. Narbutta 85

Druga grupa certyfikowanych franczyzobiorców Żabka Polska

W piątek 22.03.2024 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się - już po raz drugi na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej - uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Wdrażanie nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej

W imieniu Prof. Jana Słyka, Prorektora ds. Studiów PW zapraszamy na seminarium dotyczące wdrażania nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej w dniu 16 kwietnia 2024 o godz. 14.00. Sala 123 Gmach Główny PW.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności życzy Dziekan oraz Rada Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

29 marca 2024 r. Biuro Dziekana WZ

Dnia 29 marca 2024 r. Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dr Arkadiusz Szymanek przewodniczącym Rady Nadzorczej Funduszu Inwestycyjnego PW

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że 12 marca 2024 r. pracownik Wydziału Zarządzania, dr Arkadiusz Szymanek, został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej Funduszu Inwestycyjnego Politechniki Warszawskiej. Ta prestiżowa funkcja jest wyrazem uznanie dla jego profesjonalizmu, jak również dowodem na zaufanie jakim go obdarza kierownictwo uczelni i eksperci współtworzący fundusz.

Biuletyn Absolwenta

Zapraszamy do lektury 5 numeru Biuletynu 

Rusza rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025

1 marca 2024 rozpoczyna się rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025. Rekrutacja potrwa do 27.03.24, do g. 23:59. Spotkanie informacyjne odbędzie się 04.03.24 o g. 14:10 w trybie online. <link do spotkania>

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Prokopowicza

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż.  Tomasza Prokopowicza pt. "Model oceny ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa wspomagający proces zarządzania strategicznego"

Wydział Zarządzania na targach Franczyza Expo 2024

W dniach 13 – 14 lutego 2024 odbędą się Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 towarzysząca MIĘDZYNARODOWYM TARGOM SPRAWDZONEGO MODELU BIZNESOWEGO w PTAK Warsaw Expo, której organizatorem merytorycznym są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz jego partner strategiczny Monika Ferreira I’GS In Good Strategy.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Ryszarda Ostaszewskiego

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż.  Ryszarda Ostaszewskiego pt. "Model system nadzoru budowlanego"