Wakacyjne dyżury Dziekanatu i Prodziekan ds. Studiów

W lipcu i sierpniu obowiązują specjalne godziny otwarcia Dziekanatu ds. studiów oraz godziny dyżurów Prodziekan ds. studiów.

Skrócony czas pracy na Politechnice Warszawskiej

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Kierownictwa Politechniki Warszawskiej do 01.07.2022 Dziekanat ds. Studiów czynny do godziny 14:00.

Zmiana sali na egzaminy!

Szanowni Studenci!

Uprzejmie informujemy, że nastąpi zmiana sali na egzaminy z przedmiotów:

Dr inż. Edyta Malicka- zwolnienie lekarskie

Dr inż. Edyta Malicka przebywa na zwolnieniu lekarskim w dniach: 17.06-01.07.2022.

Aktualizacja ocen uzyskanych w semestrze letnim (w protokołach USOS, informacji w Moodle): po 01.07.2022.

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie „Ankieta dot. oceny treści zajęć dydaktycznych i metod weryfikacji efektów uczenia się”.

XVII Edycja konkursu Project Master oraz Seminarium Project Management Edukacja 2022

Stowarzyszenie IPMA Polska i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie  zapraszają do udziału w dwóch inicjatywach - konkursie Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami oraz Seminarium Project Management Edukacja 2022 promującym idee zarządzania projektami.

Dr inż. Piotr Kryś - zwolnienie lekarskie

Szanowni Studenci,

zajęcia z Dr inż. Piotrem Krysiem nie odbędą się. Wszystkie informacje dotyczące odrobienia zajęć dostaną Państwo bezpośrednio od prowadzącego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Dr inż. Michaela Rostek

Szanowni Studenci,

w dniach 09.06-10.06 (czwartek i piątek) zajęcia z Dr inż. Michaelą Rostek nie odbędą się. Wszystkie informacje dotyczące odrobienia zajęć dostaną Państwo bezpośrednio od prowadzącej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Mgr inż. Justyna Kacprzak

W dniu 02 i 03.06.2022 zajęcia z mgr inż. Justyną Kacprzak nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

Mgr inż. Dominika Skrzypek

W dniu 02.06.2022 zajęcia z mgr inż. Dominiką Skrzypek nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

Dr inż. Agnieszka Lisowska

Szanowni Studenci,

w dniach 02.06.2022 - 03.06.2022 zajęcia na studiach stacjonarnych z dr inż. Agnieszką Lisowską nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącą.

Wybory ścieżki obieralnej

Szanowni Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z terminarzem wyborów ścieżki obieralnej dla kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej.

Wybory przedmiotów obieralnych

Szanowni Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z terminarzem wyborów przedmiotów obieralnych.

Wybory promotorów

Szanowni Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z terminarzem wyborów promotorów.

Instrukcja do wyborów opublikowana jest w zakładce - Studia - Wybory związane z tokiem studiów - Wybory promotorów prac dyplomowych

dr inż. Justyna Smagowicz

Szanowni Studenci,

w dniach 18.05.2022 - 20.05.2022 zajęcia z dr inż. Justyną Smagowicz nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącą.

Juwenalia - Dzień wolny od zajęć

Uprzejmie przypominamy o odbywających się Juwenaliach w dniu 13.05.2022.

Wybory specjalności - II stopień Inżynieria Zarządzania

Drodzy Studenci,

uprzejmie ogłaszamy, że dnia 27.04.2022r. (środa) o godz. 8.00 rozpoczynają się wybory specjalności dla Studentów II stopnia Inżynierii Zarządzania, 1 semestr.

mgr inż. Ireneusz Kozera

Szanowni Studenci,

w dniach 21.04.2022 - 30.04.2022 zajęcia z mgr. inż. Ireneuszem Kozerą nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionych z prowadzącym.

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do szkół letnich Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy zagranicznych studentów z europejskich uniwersytetów Enhance Alliance i innych uczelni do aplikowania na jeden z programów projektu „Międzynarodowe Szkoły Letnie Politechniki Warszawskiej” realizowany przez Wydział Zarządzania „Modelowanie procesów”.

Prof. dr hab. inż. Ewa Drabik

Szanowni Studenci,

w dniu 21.04.2022 (czwartek) ćwiczenia z przedmiotu Algorytmiczna teoria gier z Prof. dr hab. inż. Ewą Drabik nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

dr hab. inż. Ryszard Żuber, prof. PW

Szanowni Studenci,

w dniu 14.04.2022 (czwartek) wykłady z przedmiotu Innowacje Technologiczne z dr hab. inż. Ryszardem Żuberem, prof. PW nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Przerwa Świąteczna - Informacje Dziekanatu ds. Studiów

W związku z przerwą wiosenną (Zarządzenie nr 38/2022 Rektora PW) Dziekanat ds. Studiów w dniach 15.04-19.04 będzie nieczynny.

Dr Lidia Sobczak

Szanowni Studenci,

w dniu 12.04.2022 zajęcia dr Lidią Sobczak nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.

Mgr Aleksandra Rosłonek-Kosonóg - zwolnienie lekarskie

Szanowni Studenci,

W dn. 06-11.04.2022 mgr Aleksandra Rosłonek-Kosonóg przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zaplanowane w tych dniach zajęcia nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącą.

Dr inż. Michaela Rostek

Szanowni Studenci,

w dniu 11.04.2022 zajęcia dr inż. Michaelą Rostek nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach uzgodnionych z prowadzącą.