Nauka

Aktualności

Seminarium Naukowe/Gala Nagrody Naukowej im. „Wykład im. Marka Siudaka” dnia 07.05.2024

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 7 maja 2024 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie MsTEAMS. Wydarzenie ma charakter specjalny, związany z przyznawaną corocznie od 2018 roku Nagrodą Naukową „Wykład im. Marka Siudaka”.

Seminarium HORYZONTY DYSCYPLIN NAUKI 18.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Mikroskopia bez znaczników” (grant ERC).

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Seminarium HORYZONTY DYSCYPLIN NAUKI

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Rola modelowania i badań in-situ w zakresie zmian klimatu i jakości powietrza atmosferycznego w celu ochrony środowiska i zdrowia.

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Seminarium Naukowe dnia 16.04.2024

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 16 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie MsTEAMS.

Konferencja Business Process Management Day 2024

Kierownictwo Wydziału serdecznie zaprasza na Konferencję Naukową pt. Zarządzanie procesowe. Od teorii do pragmatyki”, organizowaną w dniu 17 maja 2024 roku przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Gmachu Rektorska4 w Warszawie, ul. Rektorska 4.

Seminarium Naukowe dnia 12.03.2024

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 12 marca 2024 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie MsTEAMS.
W ramach wystąpienia swoją prezentację pt. „Metoda action research w projektach doradczych” przedstawi Prof. Aleksander Chrostowski z Akademii Leona Koźmińskiego.
Rejestracja na wydarzenie: https://forms.office.com/e/KW4JLZESsp

Seminarium Naukowe dnia 16.01.2024

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 16 stycznia 2024 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie MsTEAMS.

Seminarium Naukowe dnia 12.12.2023

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 12 grudnia 2023 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie MsTEAMS.

Ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Samoloty bezzałogowe Politechniki Warszawskiej w badaniach ekosystemów Antarktyki – Projekt MONICA”.

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS, dnia 16 listopada 2023 r. o godz. 16.15

Modelowanie cyfrowe a nowoczesne technologie komputerowe

W październiku 2023 roku zakończyła się realizacja grantu rektorskiego pn. „Modelowanie cyfrowe procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komputerowych”.