Aktualności

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa"

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa". Projekt zespołu 3D HAND ma na celu poprawę jakości życia dzieci potrzebujących protez rąk, wykorzystując połączenie modularyzacji i spersonalizowanych ruchów wspieranych przez technologię VR. Zespół składa się z sześciu wyjątkowych członków, z których każdy wnosi unikalną wiedzę specjalistyczną. Vo Thi Hoang Ni, doktorantka Wydziału Zarządzania, wnosi kompetencje z obszaru zarządzania i ekonomii

Developing Sustainability Competences Through Pedagogical Approaches

Podziel się swoim postrzeganiem nabywania kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju podczas studiów na Wydziale Zarządzania. Pomóż w badaniu międzynarodowej sieci 22 uniwersytetów. 

Studenci SKN Manager na Ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nowy świat – Nowe zarządzanie?”

Przedstawiciele Koła Studenckiego SKN Manager uzyskali wyróżnienie referatu pt. „Zastosowanie wybranych technologii informatycznych do wspomagania zarządzania produkcją”.

Wizytacja PKA na kierunku Zarządzanie

W dniach 1-2 czerwca na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja PKA. W związku z tym Kierownictwo Wydziału udostępnia raport samooceny przygotowany dla kierunku Zarządzanie.

Dr Daniel Młodzianowski

Nasz kolega Daniel Młodzianowski, pracownik Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, uzyskał stopień naukowy doktora. Gratulujemy.

W dniu 19.06 o godzinie 1200 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr. Daniela Młodzianowskiego pt. "Wspomaganie rozwoju klastrów - podejście modelowe".

Profesor Agnieszka Bitkowska na liście Top 100 Women

TOP 100 Women in Cloud Computing in Poland.  

https://womenintechsummit.pl/top-100-women-in-cloud-computing

Schneider Electric: Staż, Dzień otwarty i Konkurs Go Green

  • Spotkanie 26.04. w siedzibie Schneider Electric – do wygrania płatny staż
  • Spotkanie w biurze w Warszawie, 9.05
  • Konkurs Go Green 2023: Cyrkularność i efektywność energetyczna budynków

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności życzy Dziekan oraz Rada Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Letnia Szkoła w Norymberdze

OHM International Summer School

 • Dwutygodniowa pobyt na kampusie w Norymberdze od 17 do 28 lipca 2023 + poprzedzająca faza przygotowawcza online.

• 4 ciekawe opcje kursów do wyboru + różnorodny program kulturalno-rekreacyjny dla wszystkich uczestników szkoły letniej.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą kurs, otrzymają certyfikat oraz 5 punktów ECTS.

EconoMY! Challenge - studencki konkurs online

19 kwietnia startuje EconoMY! Challenge -  studencki konkurs online, w którym możesz sprawdzić swoją wiedzę o gospodarce i biznesie i zdobyć 10 000 zł na realizację marzeń oraz wiele innych cennych nagród! Zgłoś udział już dziś na stronie economy.pb.pl.

Organizatorem konkursu jest dziennik Puls Biznesu, którego subskrypcja w pakiecie premium (o wartości 1788 zł) jest dostępna na PW za darmo po rejestracji na stronie pb.pl/pw/

Przedłużenie okresu rekrutacji do szkół letnich Politechniki Warszawskiej

Rekrutacja do szkoły letnie została przedłużona do 2.06.2023 r.

Zapraszamy zagranicznych studentów z europejskich uniwersytetów Enhance Alliance i innych uczelni do aplikowania na program „Modelowanie procesów" - Szkoła Letnia WZ. Program realizuje Wydział Zarządzania w ramach projektu „Międzynarodowe Szkoły Letnie Politechniki Warszawskiej”.

Konkurs "Welcome to my university" - The Social Media Challenge

Zachęcamy studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w konkursie "Welcome to my university" - The Social Media Challenge, który organizuje konsorcjum ENHANCE.

Celem konkursu jest wytworzenie wspólnoty akademickiej wśród studentów uczelni partnerskich ENHANCE oraz przedstawienie korzyści, jakie płyną ze studiowania na poszczególnych uczelniach.

Zaproszenie do udziału w badaniu "Students sustainability competences project"

Serdecznie zapraszamy do krótkiej 15-minutowej ankiety, https://gavle.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bwnwoyEQxuqdmBM.

Z góry dziękujemy za pomoc i udział w badaniu.

Letni kurs ‘Critical Sustainability’ organizowany w ramach ENHANCE przez Politechnikę w Berlinie.

Szanowni Państwo,
w imieniu Centrum Współpracy Międzynarodowej PW i konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, informujemy o trwających zapisach na letni kurs ‘Critical Sustainability’ organizowany w ramach ENHANCE przez Politechnikę w Berlinie.

Seminarium naukowe PW "Horyzonty Dyscyplin Nauki"

Kierownictwo Politechniki zdecydowało się uruchomić stałe seminarium naukowe PW pod nazwą "Horyzonty Dyscyplin Nauki", które prowadzone będzie pod auspicjami Centrum Studiów Zaawansowanych.

Dr Dionizy Smoleń

W dniu 28 lutego 2023 r. nasz kolega Dionizy Smoleń, pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego, uzyskał stopień naukowy doktora. Gratulujemy.

Politechnika w Berlinie zaprasza

Politechnika w Berlinie zaprasza studentów uczelni partnerskich konsorcjum ENHANCE na międzynarodowy kurs letni poświęcony etycznym i poznawczym aspektom funkcjonowania sztucznej inteligencji. Kurs organizowany jest w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

Stopień doktora habilitowanego dla Piotra Kornety

W dniu 24 stycznia 2023 r. nasz kolega Piotr Korneta, pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego, uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego. Gratulujemy.

Konferencja naukowa WZ PW i Akademii WSB 29.03.2023

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w VI Konferencji Naukowej „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu i jakości. Od tradycji do współczesności”. Tegoroczne wydanie konferencji nosi tytuł „Współczesne kontynuacje dorobku Zygmunta Rytla (1880-1947)”

Cykl organizują wspólnie Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Termin konferencji: 29 marca 2023 r. (środa)

Nabór studentów na wyjazd w ramach Programu ATHENS

19 stycznia rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Marzec 2023 (która odbędzie się w dniach 11-18.03.2023 r.). 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Współpracy Międzynarodowej:

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dionizego Smolenia

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. Dionizego Smolenia pt. "Model zarządzania rozwojem gospodarczym regionu (województwa)"

Inauguracja obchodów 100-lecia nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej

W dniu 20 grudnia 2022 roku w auli 301 odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej inaugurujące rok obchodów 100-lecia nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej. 

Wesołych Świąt!

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Seminarium pt. „Własność intelektualna, komercjalizacja i przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”

Kierownictwo Wydziału Zarządzania PW zaprasza na seminarium w obszarze przedsiębiorczości i innowacji pt. „Własność intelektualna, komercjalizacja i przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2022 r. (wtorek) w godz. 14:00 - 15.00 - w trybie stacjonarnym, w auli NT 301.

dr hab. inż. Marek Kisilowski powołany do prezydenckiej Rady ds. Szkolnictwa Wyższego, Nauki i Innowacji

Prezydent Andrzej Duda powołał Radę ds. Szkolnictwa Wyższego, Nauki i Innowacji. To dziewiąta rada, która będzie działać w ramach Narodowej Rady Rozwoju.