Zapisy na studia

Pełni pasji, zaangażowani i #zawszciekawi – tacy są studenci PW. Możecie do nich dołączyć! Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia.

Na naszej Uczelni nie sposób się nudzić. Działa tu ponad 150 kół naukowych i organizacji studenckich, zespoły artystyczne, sekcje sportowe. Kalendarz jest wypełniony wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi, społecznymi. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki na Politechnice Warszawskiej to świetny bilet wstępu do ciekawej drogi zawodowej.

Jeśli myślicie, że studia techniczne są tylko dla wąskiej grupy osób wybitnie i wszechstronnie zdolnych, to stanowczo zaprzeczamy. Studia techniczne są przede wszystkich dla… ciekawych – świata, ludzi, doświadczeń.

W tym roku na Wydziale Zarządzania oferujemy studia licencjackie na kierunku Zarządzanie oraz studia inżynierskie na kierunku Inżynieria Zarządzania.

Kiedy trzeba się zapisać na studia, uzupełnić wszystkie dane i uregulować opłatę? Macie na to czas między 5 czerwca a 10 lipca.

Terminarz rekrutacji jest nieubłagany. Bezwzględnie przestrzegajcie wskazanych w nim dat zarówno na tym pierwszym etapie rekrutacji, jak i na kolejnych. Pełny kalendarz znajdziecie na tej stronie.