Forma i tryb składania wniosków stypendialnych

Wnioski o stypendia można składać w Dziekanacie ds. Studenckich pok. 5 (parter) od 4 do 15 października tylko w godzinach otwarcia dziekanatu. Wnioski o przyznanie stypendium rektora oraz socjalne należy składać w wersji papierowej (wypełnione na komputerze) a zapomogi i wnioski o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych można składać przez system USOSweb lub w wersji papierowej. Osoby składające wnioski są proszone o sprawdzenie ich poprawności oraz kompletności przed przyjazdem na wydział. (po więcej informacji kliknij tytuł)

Średniej na wnioskach o stypendium rektora nie trzeba potwierdzać w dziekanacie ds. studiów. Osoby, które obecnie dostały się na studia magisterskie z innej uczelni proszone są o dołączenie kserokopii suplementu do dyplomu.

Osoby, które mają wątpliwości co do wypełnienia wniosków bardzo proszę o wcześniejszy kontakt e-mailowy: student.wz@pw.edu.pl lub telefoniczny 22 234 86 94

Regulamin stypendialny oraz wnioski dostępne są na stronie Biura Spraw Studenckich: https://bss.pw.edu.pl/Stypendia/Stypendia-z-Funduszu-Stypendialnego

Osoby ubiegające się o stypendium socjalne proszone są o dołączanie do wniosku zaświadczeń z Urzędu Skarbowego uwzględniającego dochody zwolnione od podatku w ramach tzw. ulgi dla młodych. Dotyczy to osób, które nie ukończyły 26. roku życia.

Godziny przyjęć interesantów od 4 października 2021 r. do 15 października 2021 r. (godziny przyjęć mogą ulec zmianie w związku z sytuacją epidemiczną, prosimy sprawdzać godziny na bieżąco):

poniedziałek 10.30 - 13.30

wtorek 11.00 - 15.00

środa nieczynne

czwartek 10.30 - 13.30

piątek 15.00 - 18.00