Nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa (NAWA)

do 16 marca 2020 r., do godz. 15.00

Uprzejmie informujemy, że do 16 marca 2020 r., do godz. 15.00 Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i studia jednolite magisterskie oraz w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie wśród Państwa studentów informacji o terminie zakończenia naboru wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia. Stypendyści Programu stypendialnego dla Polonii, którzy aktualnie są studentami studiów I stopnia oraz planują rozpocząć studia II stopnia od roku akademickiego 2020/21 ze stypendium Dyrektora NAWA, muszą złożyć wniosek aplikacyjny w aktualnie trwającym naborze na studia II stopnia.

Więcej informacji o programach stypendialnych, regulaminy oraz ogłoszenia o ich uruchomieniu są dostępne na stronie  internetowej NAWA https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/kandydaci-na-studia-w-polsce-siegnijcie-po-stypendium-im-gen-andersa.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem ds. Programu Stypendialnego dla Polonii, e-mail: polonia@nawa.gov.pl.