Rekrutacja do VI edycji Letniej Akademii BGK - płatne praktyki studenckie w zasięgu ręki!

Już szósty raz Akademia BGK ma przyjemność zaprosić studentów do udziału w programie praktyk #LetniaAkademiaBGK.

Praktykanci będą mieli możliwość zaangażowania się w ciekawe i innowacyjne projekty bankowe. W swojej ofercie mają także pakiet szkoleń merytorycznych z wybranego zakresu oraz szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich.

Program ,,Letnia Akademia BGK” przygotowany jest przez różne jednostki banku, dzięki czemu daje praktykantom możliwość rozwoju w wybranym przez siebie obszarze. Uczestnikami programu od początku zajmuje się wyznaczony oraz przeszkolony do tej roli opiekun, który wdraża osobę do zespołu i wspiera w nauce codziennych zadań i obowiązków. Dodatkowo w tym roku planują działania mające na celu podniesienie świadomości o polskiej kulturze i tradycji w nowoczesnym wydaniu.

Program praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego jest wysoce ceniony przez środowisko akademickie oraz stanowi doskonały punkt rozpoczynający profesjonalną karierę.

Formularz aplikacyjny oraz informacje na temat praktyk dostępne są na stronie internetowej www.bgk.pl/praktyki oraz tu: https://cutt.ly/HSAh16g