Rekrutacja uzupełniająca w ramach programu Erasmus+

Z radością informujemy o uruchomieniu rekrutacji uzupełniającej na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2022/23.

Rekrutacja na wyjazdy studentów w ramach programu ERASMUS+ odbywa się za pomocą systemu USOS w dniach:

Od 06.10.2022 (czwartek) godz. 10:00 do 09.10.2021 (niedziela) godz. 23:59.

Na wyjazd mogą rekrutować się studenci I i II stopnia wszystkich kierunków oferowanych przez Wydział Zarządzania PW. Program umożliwia wyjazd także osobom, które nie posiadają obywatelstwa Unii Europejskiej. Kandydat musi spełniać następujące warunki:

• Studenci studiów I stopnia:
    • zaliczony bezwarunkowo cały pierwszy rok studiów na miesiąc przed wyjazdem na uczelnię zagraniczną;
    • studenci chcący wyjechać na semestr w którym mają seminarium dyplomowe i moduł pracy dyplomowej muszą spełnić dodatkowe warunki (więcej informacji na miejscu).
  • Studenci studiów II stopnia:
    • zaliczony bezwarunkowo pierwszy semestr studiów na miesiąc przed wyjazdem na uczelnię zagraniczną;
    • studenci chcący wyjechać na semestr w którym mają seminarium dyplomowe i moduł pracy dyplomowej muszą spełnić dodatkowe warunki (więcej informacji na miejscu);

Przy rekrutacji uwzględnia się następujące kryteria:

• średnia ważona ocen z całego okresu studiów,
  • znajomość języka, w którym student będzie studiował na uczelni zagranicznej, na poziomie minimum B2,
  • aktywność studencka na rzecz społeczności akademickiej (np. działalność w Samorządzie Studentów, ESN, opieka nad studentami z zagranicy, przebywającymi na PW)

Oprócz aplikowania on-line konieczne jest złożenie następujących dokumentów w formie papierowej:

• wydrukowanego i podpisanego formularza rekrutacyjnego z systemu USOS,
  • zaświadczenia o znajomości języka obcego,
  • informacji na temat działalności studenckiej.

Rekrutacja dotyczy tylko tych uczelni, gdzie nie został jeszcze wypełniony limit miejsc w roku akademickim 2022/2023

Lista umów jest dostępna w systemie USOSWeb w zakładce Dla Studentów -> Wymiana Studencka -> Oferty wyjazdów -> Wydział Zarządzania.

W razie pytań prosimy o kontakt: anna.dmoch@pw.edu.pl