Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jacka Pełszyńskiego

Stylizowane logo WZ

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Jacka Pełszyńskiego

pt. "Metoda oceny efektywności społecznej projektów rozwojowych"

(streszczenie rozprawy)

która odbędzie się 29 czerwca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 1200

na Wydziale Zarządzania PW w auli 301  przy ul. Narbutta 85

Promotor:       dr hab. inż. Tadeusz A. Grzeszczyk, prof. uczelni; Politechnika Warszawska

Recenzenci:    dr hab. Agata Austen, prof. uczelni - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach       (recenzja)

dr hab. inż. Wiesław Matwiejczuk, prof. uczelni - Politechnika Białostocka     (recenzja)

Przewodnicząca RND Nauki o Zarzadzaniu i Jakości PW

dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. uczelni

W związku ze stanem epidemii uprzejmie prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w publicznej obronie

na adres mailowy sekretariat.wz@pw.edu.pl do dnia 29 czerwca 2020 r. do godz. 10.00

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, Czytelnia Zbiorów Specjalnych, parter, pok.70, godz. otwarcia pn-pt 9.00 - 15.00.

W związku z podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 osoby zainteresowane zapoznaniem się z treścią rozprawy doktorskiej będą umawiane na indywidualnie wizyty w bibliotece po dokonaniu telefonicznego zgłoszenia (nr tel. 22 234 51 13)  na dzień przed planowaną wizytą.