XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK były jednym z ważnych wydarzeń dla naszego Wydziału Zarządzania. Odbyły się w dniach 10-11 października 2023 roku w Gmachu Głównym PW. Nasze koło, SKN Manager, z dumą reprezentowało nasz wydział na tych jubileuszowych targach, prezentując nasze projekty, osiągnięcia oraz ciężką pracę nad rozwojem umiejętności z zakresu zarządzania.

XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK były doskonałą okazją, aby pokazać innym studentom, jakie możliwości dają kierunki studiów z zakresu zarządzania. W trakcie targów nie tylko dzieliliśmy się naszym doświadczeniem i wiedzą, ale również zainspirowaliśmy innych do aktywnego uczestnictwa w życiu akademickim i angażowania się w różnorodne inicjatywy studenckie.

Targi KONIK to nie tylko prezentacja osiągnięć, ale także świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i współpracy. Podczas wydarzenia mogliśmy spotkać innych studentów, wymienić się pomysłami i zawrzeć nowe współprace. Było to wyjątkowe doświadczenie, które z pewnością nas zainspirowało do kolejnych działań i projektów na naszym wydziale. Już nie możemy się doczekać kolejnych edycji Targów KONIK!
Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom Koła Naukowego SKN Manager zaangażowanym w przygotowanie stanowiska oraz prezentację osiągnięć Koła i prowadzonych aktywności w dniach Targów.