Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 lutego 2021 odszedł dr inż. Krzysztof Bryś.

Dr inż. Krzysztof Bryś: wieloletni Nauczyciel Akademicki w  Politechnice Warszawskiej,

Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych w latach 2008 - 2012,

Aktywnie działający na rzecz rozwoju Wydziału oraz popularyzacji Matematyki wśród młodzieży szkolnej i studentów. Od 2011 organizator Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka. Zastępca przewodniczącego Komisji ds. kształcenia matematycznego na kierunkach nie matematycznych Polskiego Towarzystwa Matematycznego w latach 2015 - 2016. Członek Komisji Nauczania Matematyki na Uczelniach Technicznych Polskiego Towarzystwa Matematycznego w latach 2008 - 2014. Człowiek wielkiego serca, pełen ciepła, życzliwości i zrozumienia dla ludzi, bez reszty oddany matematyce, przyjaciel studentów i pracowników.

Pożegnalna Msza Święta zostanie odprawiona w dniu 3 marca 2021 roku o godzinie 11:00 w Kościele Najświętszego Zbawiciela przy ulicy Marszałkowskiej 37 (pl. Zbawiciela) w Warszawie.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu 5 marca 2021 roku o godzinie 14:00 w Kaplicy na cmentarzu przy ulicy Nowotarskiej 37c w Zakopanem po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku do grobu rodzinnego.