Konkurs wiedzy - szansa na indeks!

Weź udział w piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości!

• Sprawdzimy Twoją wiedzę oraz zdolności do realizowania własnych projektów.
  • Zyskasz wiedzę umiejętności rozwiązywania problemów, odpowiedzi na praktyczne pytani i nawiążesz cenne kontakty.
  • Najlepsi otrzymają wstęp na studia.

W 2021 roku odbędzie się piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości, organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Jego celem jest zainteresowanie uczestników szkół średnich poszerzaniem wiedzy ekonomicznej, rozwijaniem przedsiębiorczości i podjęciem studiów menedżerskich na uczelni technicznej.

Link do zapisów: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vDzDXTH4uByJEqEAXYQQ3JmpUMUxGMU1XTkRIMjFBRFQ1QTRTTkMxNFkwWC4u

HARMONOGRAM KONKURSU 2021

grudzień 2020 – marzec 2021 - I Etap Konkursu

• zapisy