Zjazd Absolwentów studiów menedżerskich na Politechnice Warszawskiej - 10 listopada 2023

W imieniu Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WZ PW zapraszamy do wspólnego świętowania.

Jako Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Zarządzania mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wspólnego świętowania. To szczególne zaproszenie kierujemy głownie do absolwentów studiów menadżerski na Politechnice Warszawskiej, które przez lata prowadzone były na różnych wydziałach naszej uczelni. Chcemy, abyście razem z nami wspólnie świętowali te wyjątkowe jubileusze i podzielili się swoimi doświadczeniami oraz osiągnięciami.

Zapraszamy 10 listopada na Zjazd Absolwentów w ramach, którego odbędą się spotkania w Gmachu NT.
Chętnych zapraszamy do zapisów: https://lnkd.in/dC6uRKma

Wypełnienie formularza, nie zobowiązuje Was do udziału w Zjeździe, ale pomoże nam w przygotowaniu wydarzenia.
Obserwujcie nasze kanały, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nie przegapić żadnych istotnych informacji dotyczących tego wyjątkowego wydarzenia.

Jesteśmy przekonani, że Zjazd będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania się, nawiązania nowych relacji i wspomnień z czasów spędzonych na naszej uczelni. Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać spotkania wkrótce na Zjeździe Absolwentów!